Szívesen fogadott vendégek-Narancs és hófehér horgolt apró szívmintával díszített vendég törölköző

Erre a szép narancsos törölközőre,horgoltam ezt a kis egyszerű,de nagyon kedves,kedvenc szív mintámat.Így igazán egyedi törölközővé vál...

kézműves termék, készítette: HANDMAKE
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: 100% pamut törölköző, 100% pamut fonal
technika: horgolás

Szívesen fogadott vendégek-Narancs és hófehér horgolt apró szívmintával díszített vendég törölköző

Szívesen fogadott vendégek-Narancs és hófehér horgolt apró szívmintával díszített vendég törölköző leírása

Erre a szép narancsos törölközőre,horgoltam ezt a kis egyszerű,de nagyon kedves,kedvenc szív mintámat.Így igazán egyedi törölközővé vált,mely akár egy kedves ajándék is lehet szerettünknek,vagy csak magunknak szerzünk örömet vele,mert nagyon feldobja egy szép fürdőszoba hangulatát a mindennapjainkban.
Gépben mosható, bírja a strapát.Én már évek óta ilyenek használok és semmi baja.
Mérete: 50 cm x 28 cm csipke : 8cm

Szívesen fogadott vendégek-Narancs és hófehér horgolt apró szívmintával díszített vendég törölköző jellemzői

kézműves termék, készítette: HANDMAKE

technika

termékkód
2970264

feltöltve
2019. március 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szívesen fogadott vendégek-Narancs és hófehér horgolt apró szívmintával díszített vendég törölköző szállítása

A termék fizetése után azonnal postázom.A terméket,ha nem tetszik élőben,vagy nem felel meg a méret,akkor megbeszélés után,visszaküldheti és a termékért fizetett pénzt visszautalom.Ha igényli cserélem.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 600 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 800 Ft 800 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 800 Ft 1 800 Ft

Szívesen fogadott vendégek-Narancs és hófehér horgolt apró szívmintával díszített vendég törölköző alkotója: HANDMAKE

HANDMAKE

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek