Rendelhető... A legelső kovácsolt vas orchideámat kőre applikálva készítettem egy ismerősöm megrendelésére. A kérése egy élethű orchi...

kézműves termék, készítette: SzJano
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: vas
technika: fémmegmunkálás

Orchidea kövön

Orchidea kövön leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Rendelhető...

A legelső kovácsolt vas orchideámat kőre applikálva készítettem egy ismerősöm megrendelésére.

A kérése egy élethű orchidea volt, s Én ezt egy szép mészkőre helyezve készítettem el Neki.
Lakásuk díszeként mai napig nagy sikert arat a hozzájuk látogatók körében.

Ihletőm az egyik gyönyörű Orchideánk volt, s eme virág \"állt\" modellt alkotásomhoz.

Mint ahogyan az a fotókon is látható, nem készülhet belőle két egyforma darab... ahogyan minden kő is más és más, úgy Én sem tudom kétszer tökéletesen egyformán elkészíteni ezt a kőre ültetett szépséget.

A virág teljes magassága - természetesen a kőbe kapaszkodó levéllel együtt - kb. 60 cm, \"szélessége\" kb. 45 cm.
A szárakon kb. 8,5 cm átmérőjű virágfejekkel és bimbókkal készül.

A virág a kőbe kapaszkodva bárhol megáll, nem igényel semmiféle kitámasztást.

A fotón szereplő orchideák fekete színben készültek erősebb és kevésbé erős arany antikolással, de kérésre ezüst antikolással is szívesen elkészítem.

A feltüntetett ár a fotón szereplő összeállításra vonatkozik - a kőbe kapaszkodó levelek közül kinövő két virágszár, a szárakon összesen 6 db virággal és 5 db bimbóval - természetesen egyedi kérésednek megfelelően változtathatók az arányok, ekkor az ár megbeszélés kérdése, kérlek keress belső üzenetben.

Virágomat ajánlom mindazoknak, Akik nagy kedvelői az orchideáknak vagy csak szeretik szép tárgyakkal körülvenni magukat.
Ezen virág a lakás bármely helyiségében jól mutat, úgy hálószobában, mint fürdőszobában, esetleg az étkezőben, vagy nappaliban.

Köszönöm, hogy szétnéztél Nálam!

Orchidea kövön jellemzői

kézműves termék, készítette: SzJano

anyag
vas

színek

termékkód
3307646

feltöltve
2019. március 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Orchidea kövön szállítása

A postaköltség a mindenkori postai díjszabás szerinti. Több termék rendelése esetén a postaköltség előzetes egyeztetése szükséges, kérlek keress belső üzenetben!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 870 Ft 1 870 Ft

Orchidea kövön alkotója: SzJano

SzJano

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek