Melegíthető nyuszi párnák megfázásra fiúknak

Kedves mikróban melegíthető nyuszi párna, Inhalálós töltettel. Parajdi só, levendula, menta. kamilla. citromfű, zab növényeket tartalm...

kézműves termék, készítette: Gyongyianyu
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

anyaga: zab, levendula, menta, kamilla, parajdisó, citromfű, vellsoft, angin
technika: baba-és bábkészítés, varrás

Melegíthető nyuszi párnák megfázásra fiúknak

Melegíthető nyuszi párnák megfázásra fiúknak leírása

Kedves mikróban melegíthető nyuszi párna, Inhalálós töltettel.
Parajdi só, levendula, menta. kamilla. citromfű, zab növényeket tartalmaz.
Jó hatással van, megfázásra orrduguláskor, felfázásra, pocak, fül fájásra és minden olyan fájdalomra amit melegítéssel kezelünk.
Szülésnél a tágulási szakaszban enyhítheti a keresztcsont tájéki fájdalmat.
Babák hasfájásánál, illetve a fogzás kellemetlenségeit is eredményesen enyhíti.
36 cm magas, popsiban 26 cm széles.
Külseje kézzel mosható, belseje kivehető, mely tisztítást nem igényel viszont a napon
átszellőztetést meghálálja.
Kapható lányos színekben is.
Pofija, talpa, nedves ruhán keresztül vasalható, de ügyeljünk, a vasaló ne érjen a bundához.
Mikróban 3-4 percig teljes fokozaton melegítve kb 45 percig tartja az ágy meleget.
A fűszerek illat megmaradása függ a melegítés gyakoriságától .

Melegíthető nyuszi párnák megfázásra fiúknak jellemzői

kézműves termék, készítette: Gyongyianyu

színek

termékkód
2782318

feltöltve
2019. március 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Melegíthető nyuszi párnák megfázásra fiúknak szállítása

Előre utalás után rövid határidővel postázok az aktuális postai díjszabás szerint.Termékeimet egyedül, kézzel készítem és teljes körű garanciát vállalok rájuk, csupán az elpostázás díját kell fizetni.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 600 Ft 1 800 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 250 Ft 1 600 Ft

Melegíthető nyuszi párnák megfázásra fiúknak alkotója: Gyongyianyu

Gyongyianyu
6 gyermekes édesanya vagyok. Legnagyobb csemetém" 30, a legkisebb 8 éves. Így lettem Gyöngyi Anyu. Először csak szűk" családi körben teszteltem varrástudományom" később a sok pozitív visszajelzés bátorított abban, hogy itt a Meskán is bemutassam a Gyöngyi Anyu-ságokat. Termékeimben egyediségre törekszem, még az azonos szabásmintával készültek sem lesznek teljesen egyformák.
Az évek alatt alaposan elmélyültem a gyermeki lélek bugyraiban.
Tudom, hogy mennyire fontos egy biztonságot szeretett adó tárgy , ha a csemete új helyre-helyzetbe kerül és talán még egyedül is van. Ilyen lehet az esti villanyoltás esetleg az első bölcsis ovis nap.
Varrotkáimat igyekszem jól használhatóvá-tisztíthatóvá tenni. A 8 éves kislányom életében még mindig fontos szerepet tölt be a másfél éves korában kapott nyuszó.
Egy csipet levendulát többnyire csempészek a leendő kedvencbe, ezzel is segítve a megnyugvást. Szívesen használok egyéb gyógynövényeket is. Nagyon szeretek gyapjúval, pihe-puha wellsoft-tal, apró mintás pamutvászonnal dolgozni. A mai tv-s, bevásárlóközpontos világunkban rendkívül fontosnak érzem, hogy szemünk fényének milyen anyagú és minőségű terméket adunk a kezébe. Nem csak gyermekeknek, az idősebb korosztálynak is készülnek meglepetések tönkölypelyvás- gyógynövényes párnákként.
Remélem, hogy akik profil oldalam elolvassák előbb utóbb egy Gyöngyi Anyus terméknek lesznek elégedett használói.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek