Karmantyúfán készült gyapjú telefontok. Vastag, erős anyag, jól védi a telefont az ütődésektől. A szükséges helyeken kézzel varrva. Fel...

kézműves termék, készítette: Kezzelszott
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: gyapjú, pamut
technika: szövés

Gyapjú telefontok

Gyapjú telefontok leírása

Karmantyúfán készült gyapjú telefontok. Vastag, erős anyag, jól védi a telefont az ütődésektől. A szükséges helyeken kézzel varrva.
Felvetés: pamut cordonett
Mérete: 9,5cm x 17cm x 1cm

Tisztitás: gyapjú mosószerrel, kézzel

Gyapjú telefontok jellemzői

kézműves termék, készítette: Kezzelszott
anyag/összetevő

technika

termékkód
3507368

feltöltve
2019. augusztus 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Gyapjú telefontok szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
PickPackPontos szállítás utánvéttel 990 Ft 990 Ft

Gyapjú telefontok alkotója: Kezzelszott

Kezzelszott
Nánási Évi vagyok, Debrecenben élek. Jónéhány éve már, hogy hobbi szinten kéziszövéssel foglalkozok. Eddig rongyszőnyegeket készitettem. Itt magára a technikára gondolok, nem a hagyományos értelemben vett rongyszőnyekre. Ezek alapanyagai gyapjú, pamut, len, kevert szálas anyagok. Leginkább a természetes anyagokkal szeretek dolgozni. Két évig tanultam a Nádudvari Népi Kézműves Iskolában, ahol a takács mesterség alapjait sajátíthattam el. A jövőben ezt a tudásomat szeretném hasznositani, az igy készült termékeket a Meskán közzétenni. Pl kendők, babahordozókendők, méteráru. De természetesen a más anyagokból, a szövés más eszközeivel készült darabokat is, pl. a szőnyegek, telefontokok, laptoptartók és bármi amire ihletet kapok. Remélem elnyerik tetszéseteket az általam szivvel lélekkel szőtt, számomra kedves tárgyak és örömet tudok velük okozni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek