Hmmmm.... ilyen tálcán jól esik akár az ágyban felszolgált reggeli is... A kávéscsészék helye egyértelmű... Már csak a cappuccino hiány...

kézműves termék, készítette: UvegesJuli
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: fatálca, üveg, ragasztó
technika: üvegművészet

Tálca üvegmozaikkal

Tálca üvegmozaikkal leírása

Hmmmm.... ilyen tálcán jól esik akár az ágyban felszolgált reggeli is... A kávéscsészék helye egyértelmű... Már csak a cappuccino hiányzik.... de az nem tartozék... :-)

Drapp, barna színvilágú a kávézás hangulatát idéző peremes, füles tálca üvegmozaikkal.

Mérete:
33×24 cm

Tálca üvegmozaikkal jellemzői

kézműves termék, készítette: UvegesJuli

technika

színek

termékkód
2352326

feltöltve
2019. március 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tálca üvegmozaikkal szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 630 Ft 630 Ft

Tálca üvegmozaikkal alkotója: UvegesJuli

UvegesJuli
Üdvözöllek, kedves érdeklődő!

Hogy miért éppen az üveg?

Nincs rá válasz.....

A szerelem még óvónéni koromban kezdődött, amikor nagyon tetszettek a Tiffany technológiával készült lámpák...... Elmentem egy neves lakberendező boltba, és megnéztem egy gyönyörű lámpa árát...... tudtam, hogy sosem tudnám megvenni az óvónénis fizetésemből...

De arra gondoltam, ezt is emberek csinálták, akkor én is MEG FOGOM TANULNI!!!

Addig-addig mentem utána, amíg találtam egy műhelyt, ahol megtanították a technológia csínját-bínját...

Ennek már 20 éve, és azóta változó intenzitással, de töretlen kedvvel, és érdeklődéssel készítek különböző tárgyakat. Most éppen rákaptam a mozaik készítésre is.

Gondoltatok már arra, mi lenne velünk az ÜVEG nélkül? Nem lenne ablak, amin beárad a fény, nem lenne pohár, amiből iszunk, és még mennyi minden hiányozna az életünkből!!!

De szerencsére itt van, és gyönyörködhetünk benne!

Remélem, sokan benéztek hozzám, és megkedvelitek az általam készített üvegcsodákat.

Szívesen veszem a véleményeteket!
Jó nézelődést, visszavárlak!

(Ja, azóta sincs egy Tiffany lámpa sem a lakásomban... tudjátok, a suszter cipője... :-)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek