24 cm átmérőjű, fa alapú asztali rendező lila, pink árnyalatokban. 2 különböző magasságú. újrafelhasznált konzervdoboz, akrilfestékkel ...

kézműves termék, készítette: blkati
rendelésre készül, elkészítési idő: ~3 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: papír, fa, szaténszalag, fém
technika: papírművészet, újrahasznosított alapanyagból készült termékek

Asztali rendező - lila

Asztali rendező - lila leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

24 cm átmérőjű, fa alapú asztali rendező lila, pink árnyalatokban. 2 különböző magasságú. újrafelhasznált konzervdoboz, akrilfestékkel bevonva. (Kérhető 3 különböző magasságú dobozzal is, sőt más színösszeállításban is. Postázás előtt előnézeti képet is küldök, hogy maximálisan elégedett lehess a végeredménnyel.) Dekorációja: különböző árnyalatú quilling (papírcsík feltekerése) technikával készített papírvirág és 1,5 cm széles szaténszalag.
Diákoknak, ügyes kezűeknek, a lila kedvelőinek is ideális ajándék az apró, íróasztalon heverő tárgyak, tollak ízléses, áttekinthető tárolására.

Asztali rendező - lila jellemzői

kézműves termék, készítette: blkati

termékkód
2565389

feltöltve
tegnap

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Asztali rendező - lila szállítása

Az üdvözlőkártyákat légpárnás tasakba, a képeket,különösen ha üvegesek ütésállóan csomagolom. A képeket, tárgyakat kérheted keret nélkül is, a súlya és a szállítási költség ennek megfelelően módosulhat.
Ha a termék raktáron van az utalás megérkezése után azonnal szállítok. Ha el kell készítenem, a bonyolultságától függően pár nap türelmet kérek, de mindezt a kapcsolatfelvétel során egyeztetjük.
Előre utalásnál a postaköltséget is számítsd hozzá.
A táblázatban megadott egy termék szállítási díjszabása tájékoztató jellegű, üdvözlőkártyáknál általában 100 g súlyra vonatkozik.
A képek, ládikák, egyéb termékek ára a súlyától függően a postai díjszabásnak megfelelően alakul. Kapcsolatfelvételkor egyeztetjük.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 000 Ft 2 000 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 250 Ft 2 250 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 500 Ft 2 500 Ft

Asztali rendező - lila alkotója: blkati

blkati
Gyógypedagógus vagyok A sors szeszélyéből nemrég Isaszegre költöztem, itt is dolgozom.
Legfőbb alapanyagom a papír, meg a dekorgumi, de ha végignézed a boltom kínálatát láthatod, hogy az újrahasznosítás sem áll távol tőlem.
Mindig imádtam papírral dolgozni, gyerekekkel kreatívkodni, dekorálni, imádok az alkotásaimmal örömet szerezni.
Nemrégiben szerettem bele a dekorgumiba, mint alapanyagba. Gyerekszoba, babaszoba dekorációkat álmodok belőle.
Számomra az a relaxáció, a teljes kikapcsolódás, ha alkothatok. Nem mintha sok szabadidőm lenne, de azt megtanultam jól beosztani.
Elbűvöl a virágkötő kreppek nagy színválasztéka, csodás, egyedi csokicsokrokat készítek belőlük. Különlegességük abban áll, hogy a virágkelyheket is magam készítem, ráadásul a benne rejtőző csoki kivehető, elfogyasztható a virágok károsodása nélkül.
Készítek quilling (papírcsík feltekerése) technikával faliképeket, ajándéktárgyakat, képeslapokat tradicionális ünnepi, családi alkalmakra.

Munkáim garantáltan egyedi darabok. Nem szeretek két egyformát készíteni, még az utánrendelt darabokon is változtatok egy kicsit. Kérlek, engedd meg nekem ezt az alkotói szabadságot!
Számomra fontos a szép kivitel, ezért az általam választott alapanyagok ha kicsit drágábbak is, de minőségi terméket eredményeznek.
Kívánom, hogy leld örömöd a választásodban!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek