Sötétlila és ezüst színű virág hajgumira építve. Kérésre elkészítem krokodilcsatra, vagy hajpántra is. Más színben is rendelhető. A ter...

kézműves termék, készítette: Berni10
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: selyemszalag, gomb, hajgumi
technika: mindenmás

Lila-ezüst virág hajgumi

Lila-ezüst virág hajgumi leírása

Sötétlila és ezüst színű virág hajgumira építve. Kérésre elkészítem krokodilcsatra, vagy hajpántra is. Más színben is rendelhető. A termék mérete: 9 cm az átmérője.

Lila-ezüst virág hajgumi jellemzői

kézműves termék, készítette: Berni10

technika

színek

termékkód
2712464

feltöltve
tegnap

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Lila-ezüst virág hajgumi szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 260 Ft 1 260 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 040 Ft 1 040 Ft

Lila-ezüst virág hajgumi alkotója: Berni10

Üdvözöllek Kedves Látogató!
Boltomban selyemszalagból készült díszeket és különféle táskákat találhatsz. A retikültől kezdve a pakolós és nagyobb utazó táskáig mindent szívesen készítek. Szeretem az egyedi küllemmmel rendelkező holmikat, ami nem jön szembe minden sarkon.
A selyemdíszek eredeti elképzelésem szerint hajdísznek készültek -talán fodrász mivoltomból adódóan,- de ugyanúgy alkalmasak ruha, függöny, vagy táska ékesítésére. Mivel magam is szeretem a különleges és igényes megmunkálással készült termékeket, így természetesen én is igyekszem ilyeneket készíteni. Mások elképzeléseivel kapcsolatban abszolút rugalmas vagyok, így megrendelés esetén bármilyen igényeknek megpróbálok eleget tenni szín, forma, nagyság tekintetében.
Írj bátran, ha termékeim felkeltették érdeklődésedet!
Köszönöm megtisztelő figyelmedet!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: