Farmer válltáska, amelyet farmerújrahasznosítás keretében készítettem. Mérete: 40 cm széles, 31 cm magas, mélysége 11 cm. Több farmer ...

kézműves termék, készítette: afoltonkep
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: farmer, szivacs, heveder, zippzár, pamutvászon, táskamerevítő, műbőr
technika: varrás

Farmer oldaltáska

Farmer oldaltáska leírása

Farmer válltáska, amelyet farmerújrahasznosítás keretében készítettem. Mérete: 40 cm széles, 31 cm magas, mélysége 11 cm. Több farmer darabjait használtam fel készítésénél, így alakítottam ki a táska érdekes mintázatát, amit dísztűzéssel és drapp lenvászon díszítéssel emeltem ki. Talpa és kézben hordáshoz tervezett füle drapp műbőr. Belül drapp pamutvászonnal van bélelve. Bélésébe 3 db nyitott zsebet varrtam. Külsején 2 db nyitott zseb van és felül zippzárral zárható. Rendkivül jó tartását a belevasalt táskamerevítésnek és vékony szivacsnak köszönheti. Viheted kézben vagy vállra akasztva. Vállpántja karabinerrel levehető és állítható, max, hosszúsága 132 cm.

Farmer oldaltáska jellemzői

kézműves termék, készítette: afoltonkep

technika

színek

termékkód
3557875

feltöltve
2019. október 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Farmer oldaltáska szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Farmer oldaltáska alkotója: afoltonkep

afoltonkep
Mindig vonzottak a szép textilek, a kézzel készített babák. Ezen oldalon szeretném bemutatni, hogy mit tanultam az elmúlt egy évben, milyen tárgyak készítését tudom vállalni. Igyekszek mindig új dolgokat kitalálni, remélem érdemes lesz mindig visszatérni és körülnézni nálam.
Ha saját elképzelésed van azt is szívesen megoldom. Fényképeidet speciális festékkel egy erre a célra kifejlesztett papírra nyomtatom, majd egy hőprés segítségével "átvasalom" textilre, bögrére, mágneslapra. Az így kapott kép mosható, vasalható.
Az így készített képekkel díszített díszpárna, levendulazsák, bögre mindig nagy örömet okozó ajándék:)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: