Ötletes, boríték fazonú fali levéltartó kb 23x23x7cm. Belül diópáccal lazúroztam. Oldalán és az elején hangulatos, párizs mintás szalvé...

kézműves termék, készítette: csinaldmesike
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: szalvéta, antikoló paszták, akril festékek, lakkok, strassz, felirat, lazúr
technika: decoupage, transzfer és szalvétatechnika

Fali levéltartó

Fali levéltartó leírása

Ötletes, boríték fazonú fali levéltartó kb 23x23x7cm. Belül diópáccal lazúroztam. Oldalán és az elején hangulatos, párizs mintás szalvéta. Az elejének két oldalán a szalvéta színeivel harmonizáló festés van, majd teljes antikolás. Édes otthon felirattal díszítettem. Középen viktoriánus rózsaszín festett szív alak van, melyet antikoltam és középre egy strasszot tettem. Fiatalos, hangulatos, akár újságtartónak is kiváló. Szívből ajánlom.

Fali levéltartó jellemzői

kézműves termék, készítette: csinaldmesike

termékkód
3375669

feltöltve
2019. március 23.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fali levéltartó szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 2 500 Ft 3 000 Ft

Fali levéltartó alkotója: csinaldmesike

csinaldmesike
Üdvözöllek!

Ha elakadsz, nincs ötleted, nincs időd, de szeretnél örömet okozni másoknak, bármilyen alkalomra, akkor a legjobb helyen jársz. Keress bátran és a segítségedre leszek:)

Ádám Valéria vagyok és a célom, hogy csináldmesike fiókomban megtaláld a szeretteid, vagy magad kedvére való ajándékát:) Nyitott vagyok egy-egy átalakításra, híve vagyok a személyre szabott ajándékozásnak, egyedi ötletekkel.

Megtetszett valami? Örömmel veszem, írj bátran:)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: