Fali levéltartó -  - Meska.hu Fali levéltartó -  - Meska.hu Fali levéltartó -  - Meska.hu Fali levéltartó -  - Meska.hu
Fali levéltartó -  - Meska.hu Fali levéltartó -  - Meska.hu Fali levéltartó -  - Meska.hu Fali levéltartó -  - Meska.hu
Fali levéltartó -  - Meska.hu
Fali levéltartó -  - Meska.hu
Fali levéltartó -  - Meska.hu
Fali levéltartó -  - Meska.hu
Fali levéltartó -  - Meska.hu Fali levéltartó -  - Meska.hu Fali levéltartó -  - Meska.hu Fali levéltartó -  - Meska.hu
Ötletes, boríték fazonú fali levéltartó kb 23x23x7cm. Belül diópáccal lazúroztam. Oldalán és az elején hangulatos, párizs mintás szalvéta. Az elejének két oldalán a szalvéta színeivel harmonizáló festés van, majd teljes antikolás. Édes otthon felirattal díszítettem. Középen viktoriánus rózsaszín festett szív alak van, melyet antikoltam és középre egy strasszot tettem. Fiatalos, hangulatos, akár újságtartónak is kiváló. Szívből ajánlom.
Összetevők

szalvéta, antikoló paszták, akril festékek, lakkok, strassz, felirat, lazúr


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Rendelésre készül, elkészítési idő: ~ 7 munkanap


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

decoupage, transzfer és szalvétatechnika


Jellemző
párizs

Színek

mintás, szürke, zöld


Termékkód

3463841


Eladó

Ádám Valéria, 1238 Budapest, Rézöntő u. 23.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Budapest)
0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel
2 785 Ft 2 785 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
2 500 Ft 3 000 Ft

Készítette

csinaldmesike

csinaldmesike

Mai és retró termékek decoupage technikával

5 (106)

csinaldmesike boltja  ›

Róla mondták

“Nagyon köszönöm az elkészített terméket, igazi telitalálat. :-) Egyéni igényekhez igazítva kaptam meg, minden, a házirend elkészítésével kapcsolatos kérésemet a készítő maradéktalanul teljesítette. Csak ajánlani tudom. ”

babco81

Egyedi rendeléseket is vállal

csinaldmesike további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek