Vegyes technikával készült festmény akvarell lapon. Az alkotás hátlappal együtt, befóliázva várja gazdáját. 29.5x42 cm

képzőművész termék, készítette: JillianOrigami
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: akvarell papír, akvarell ceruza
technika: festészet, mindenmás

Origami Maki

Origami Maki leírása

Vegyes technikával készült festmény akvarell lapon. Az alkotás hátlappal együtt, befóliázva várja gazdáját. 29.5x42 cm

Origami Maki jellemzői

képzőművész termék, készítette: JillianOrigami
anyag/összetevő

színek

termékkód
3550325

feltöltve
2019. október 18.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Origami Maki szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft

Origami Maki alkotója: JillianOrigami

JillianOrigami
Szia,

Gyerekkorom óta foglalkozok művészettel, életem részévé viszont középiskola után vált mialatt grafikus lettem. Nyitott vagyok minden művészeti kifejezésmód megtapasztalására, így jelenleg is fejlesztem magam, folyamatosan új szenvedélyek találnak rám.
Az alkotás közbeni tudatosság mértéke teljesen változó. Legtöbb esetben nem tudom mi fog készülni, míg le nem ülök az asztal elé, emellett előfordult az is, hogy valaki, vagy valami megihletett és tudtam, hogy következő alkalommal mi fog feléledni a lapon.
Minden mű egy önismereti lépés számomra, egy része annak, amit átélek, ami foglalkoztat és nagy örömmel tölt el, ha olyan helyen lel otthonra egy festmény, ahol elindíthat belső élményeket, felismeréseket, amik új értékeket adhatnak és örömmel töltik el a szemlélőt, akivel kiválasztották egymást.

Köszönöm, hogy elolvastad,

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek