Zöld nyuszis kör alakú húsvéti virágos asztaldísz

Fehérre festett fa alapra zöld izlandi zuzmó fektettem, majd a kompozíció közepére halvány rózsaszín selyemvirágot és tavaszi zöldeket ...

kézműves termék, készítette: Orsoladesign
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: selyemvirág, fa, izlandi zuzmó, művirág, porcelán, műanyag
technika: virágkötés

Zöld nyuszis kör alakú húsvéti virágos asztaldísz

Zöld nyuszis kör alakú húsvéti virágos asztaldísz leírása

Fehérre festett fa alapra zöld izlandi zuzmó fektettem, majd a kompozíció közepére halvány rózsaszín selyemvirágot és tavaszi zöldeket állítottam, melyet körben rózsaszín ill. fehér hortenzia és boglárka fejek ékesítenek. A húsvéti hangulatot a színes tojások, fehér tollak és a zöld porcelán nyuszi teszi teljessé.
Az asztaldísz magassága 25 cm, az alap 25 cm átmérőjű és 3 cm magas.

Zöld nyuszis kör alakú húsvéti virágos asztaldísz jellemzői

kézműves termék, készítette: Orsoladesign

technika

termékkód
3590263

feltöltve
2019. november 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Zöld nyuszis kör alakú húsvéti virágos asztaldísz szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Foxpost csomagautomatába előre utalással 999 Ft 999 Ft

Zöld nyuszis kör alakú húsvéti virágos asztaldísz alkotója: Orsoladesign

Orsoladesign
Üdvözöllek az Orsoladesign-nál!

A gondolat, termékeim elkészítéséhez, saját esküvőm tervezésekor ötlött, amikor a koszorúslányaimnak keresgéltem kiegészítőket. Hosszas kutakodás után végül úgy döntöttem, hogy saját kezűleg készítem el őket, hogy minden mindenhez passzoljon.
Ezért boltomban, követve az egységességet, egy színhez, stílushoz vagy virágfajtához tartozó szetteket kínálok főként esküvői, baba-gyerek témában, de bármilyen rendezvény, családi esemény színes kiegészítői lehetnek a termékeim.

Minőségi selyemvirágokat zöldeket és egyéb anyagokat használok.

Az esküvői virágos kiegészítők mellett baba/gyerekszoba dekorációkat is kínálok, saját készítésű színes pomponok és virágok kombinálásával.

Ha a termékek között színben nem találsz számodra megfelelőt, vagy egyéni elképzelésed van, vagy akár hiányzik még valami apróság, hogy az adott szetted teljes legyen, kérlek ne habozz kapcsolatba lépni velem! Az elképzeléseidet megpróbálom megvalósítani.

Termékeim között találsz hajfésűt, fejpántot, hajkoszorút, csuklódíszt, vőlegény kitűzőt, hajcsatot, sziromszóró kosarat, tiarát, nászajándék gyűjtő dobozt, gyűrűtartót, köszönetajándékokat, képeket, fali díszeket, baba kiságyforgót, baldachint és sok más ajándék-, dísz-, és használati tárgyat.

Köszönöm, hogy ellátogatsz üzletembe! Remélem, találsz az ízlésednek megfelelő terméket és Vásárlóim között üdvözölhetlek.
Jó nézelődést!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek