A nyakékhez szürke, gyöngyház és ezüst fonalat használtam és annyira elegáns lett, hogy felveheted akár egy egyszínű ruhával de bármi...

kézműves termék, készítette: Lanka1
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fonal, műanyag cső, ezüst szerelék
technika: ékszerkészítés

Ezüst hóesésben Lanka nyakék

Ezüst hóesésben Lanka nyakék leírása

A nyakékhez szürke, gyöngyház és ezüst fonalat használtam és annyira elegáns lett, hogy felveheted akár egy egyszínű ruhával de bármilyen alkalomra divatos és elegáns leszel benne.
A képeken ezüst szerelékkel van- de arany színben is elkészíthetem, ha arra van igény.
- kérhető hozzá zsinórkarkötő is.

Hossza: 45cm - kérésre lehet hosszabb, vagy rövidebb is .

Ezüst hóesésben Lanka nyakék jellemzői

kézműves termék, készítette: Lanka1

termékkód
3285245

feltöltve
2019. március 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Ezüst hóesésben Lanka nyakék szállítása

Postai szállítás ajánlott levélben történik, az utalástól számított két napon belül. A postaköltség egy termék vásárlása esetén 650 Ft, két vagy több- nem akciós- termék vásárlásakor én állom a postát.
Amennyiben a választott termékkel nem vagy megelégedve, nem ilyet akartál, egy héten belül visszaküldheted, és amint megérkezett hozzám, visszautalom a vételárat részedre.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 0 Ft

Ezüst hóesésben Lanka nyakék alkotója: Lanka1

Lanka1
Több mint tíz éve készítek ékszereket. Kezdetben ásványok és üveggyöngyök felhasználásával majd a interneten láttam egy nyakláncot, ami nagyon megtetszett. Ez merőben különbözött az általam eddig ismert stílusoktól. Megpróbáltam elkészíteni és ez a munka annyira magával ragadott, hogy mára szinte a tökéletességre fejlesztettem. A fonalakat egy sajátos megoldással ékszerré alakítom, munkám közben nagy figyelmet fordítok a színek harmóniájára. Miközben magával ragadott a fonalékszer készítése, a gyöngyeim háttérbe kerültek, de ott voltak mindvégig. Egy napon arra eszméltem, hogy velük is kellene már foglalkoznom, valahogyan összekombinálni a dolgokat, a fonal tekerés, csavarás mellett és ekkor megszületett az első gyöngyös nyakékem. Hasonló technikával készül, mint a fonalékszer, mégis egészen más a végeredmény.
Ékszereimet ajánlom azoknak akik szeretik a különleges egyedi darabokat.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: