Kokárdavirág gyöngyből, cserépben, aztaldísz

7 cm-es cserépbe rögzítettem ezt az asztaldíszt, a teteje fekete kővel van díszítve magassága cseréppel együtt kb. 21 cm, legszélesebb ...

kézműves termék, készítette: gyongyfonat
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: gyöngy, cserép, drót, kavics
technika: gyöngyfűzés, virágkötés

Kokárdavirág gyöngyből, cserépben, aztaldísz

Kokárdavirág gyöngyből, cserépben, aztaldísz leírása

7 cm-es cserépbe rögzítettem ezt az asztaldíszt, a teteje fekete kővel van díszítve magassága cseréppel együtt kb. 21 cm, legszélesebb része kb. 16 cm. Sárga, narancssárga, bordó és zöld 2 mm-es cseh kásagyöngyből fűztem. A dísz 3 szál virágból, 3 bimbóból áll sok-sok levéllel. Egy virág feje kb. 5 cm átmérőjű
Kedves kis ajándék lehet bármilyen alkalomra, vagy csak úgy a magunk örömére. Tartós, sok gondozást nem igényel.:-)
A postaköltség tájékoztató jellegű, a pontos összeget csomagolás után tudom megadni.

Kokárdavirág gyöngyből, cserépben, aztaldísz jellemzői

kézműves termék, készítette: gyongyfonat

termékkód
3378784

feltöltve
2019. március 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kokárdavirág gyöngyből, cserépben, aztaldísz szállítása

Termékeimet posta csomagként védőcsomagolásban a fizetés napján, de legkésőbb a fizetést követő első munkanapon postázom. A postázás hétfőtől péntekig történik.
A szállítási díj a mindenkor érvényben lévő postai díjszabás alapján került megállapításra.
Több termék rendelése esetén a postaköltség (súlytól függ) tájékoztató jellegű, csomagolás után tudom pontosítani.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 310 Ft 1 310 Ft
MPL csomagautómata előre fizetéssel 890 Ft 890 Ft

Kokárdavirág gyöngyből, cserépben, aztaldísz alkotója: gyongyfonat

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: