Geometrikus leveles Tote roll top hátizsák

Tote roll top levelek - KÉSZLETEN! Az idei nyári, kirándulós szezonra terveztem a legújabb modelljét ennek a hatalmas pakolós hátizsák...

kézműves termék, készítette: annetextil
késztermék, azonnal szállítható
anyaga: szövet, pamutvászon, szerelvények, merevítők, táskaheveder, cipzár, textilbőr, hímzőfonal
technika: varrás, hímzés

Geometrikus leveles Tote roll top hátizsák

Geometrikus leveles Tote roll top hátizsák leírása

Tote roll top levelek - KÉSZLETEN!

Az idei nyári, kirándulós szezonra terveztem a legújabb modelljét ennek a hatalmas pakolós hátizsáknak, melynek akár a teljes 60 cm-es magassága hasznosítható.

Bármely korosztály számára sokrétűen kihasználható, hosszú élettartamú táska, mely jól bírja a napi igénybevételt erős anyagának köszönhetően.

Külső része magas minőségű, olasz bútorszövet, fehér, szürke, barna árnyalatokban a leveles Lonetta vászon színvilágával harmóniában. Az elején cipzárral zárható zsebbel és kézzel felvarrt textilbőr levél rátétekkel.
Bélése részben szövet, részben fehér alapon pöttyös és kaktusz mintás 100% ÖKO-TEX pamutvászon.

A táska tetején cipzárral zárható és letekerve tépőzáras pánttal rögzíthető.

Bélése és a külső szövet egyedileg vlies lapra szteppelt, több rétegű, a belsejébe 2 db nyitott zseb, 1 db tollőrző rekesz, és egy cipzáras zseb készült, valamint kulcstartó karabiner. Vállpántjai ezüst színű szerelvényekkel készültek, szabályozható hosszúságban táskahevederből. Saját szabásmintám alapján készítettem.

Mérete:
- magasság 45 cm, kitekerve 60 cm,
- szélesség 38 cm,
- talpa 30 x 10 cm,
- vállpántja állítható 60-110 cm között

HandMade by Anne 2019/03

Polcaimon további egyedi táskákat találsz.
https://www.meska.hu/Shop/index/11325

Geometrikus leveles Tote roll top hátizsák jellemzői

kézműves termék, készítette: annetextil

saját alapanyag
Saját szabásminta alapján készült

technika

színek

ajándék nekik

termékkód
2151475

feltöltve
2019. március 27.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Geometrikus leveles Tote roll top hátizsák szállítása

A szállítással kapcsolatban részleteket Profil oldalamon találsz. Kérlek, hogy vásárlás előtt figyelmesen olvasd el.
https://www.meska.hu/UserProfil/index/69777
Helyhiány miatt valamennyi szállítási díjat nem tudom feltüntetni a Szállítási feltételeknél a termékoldalon, ha nem találod a neked megfelelőt, akkor vásárlás után pontosítjuk a szállítás módját és díját a Profil oldalon feltüntetett feltételeknek megfelelően, illetve a posta.hu oldalon tájékozódhatsz az aktuális díjakról.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény utánvéttel 1 660 Ft 1 660 Ft
MPL posta csomagautomata 890 Ft 600 Ft
MPL postacsomag Postára, MOL, COOP Pontra 1 090 Ft 600 Ft
MPL postacsomag házhoz kézbesítéssel 1 310 Ft 1 000 Ft
Postán maradó ajánlott 1 200 Ft 1 000 Ft

Geometrikus leveles Tote roll top hátizsák alkotója: annetextil

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek