Lefele bővül. Strandra bikinire felvéve rövidnadrággal, vagy utcára trikóra felvéve farmerral is hordható. s-es babán fényképeztem, de ...

kézműves termék, készítette: borcsi07
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: fonal
technika: horgolás

horgolt felső m-es

horgolt felső m-es leírása

Lefele bővül.
Strandra bikinire felvéve rövidnadrággal, vagy utcára trikóra felvéve farmerral is hordható.
s-es babán fényképeztem, de m-es méret
Más színben és méretben is kérheted, elkészítése kb 2hét

horgolt felső m-es jellemzői

kézműves termék, készítette: borcsi07
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3587163

feltöltve
2019. november 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

horgolt felső m-es szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 860 Ft 1 540 Ft

horgolt felső m-es alkotója: borcsi07

borcsi07
Sziasztok!

Körülbelül 15 évesen kezdtem el horgolni, kötögetni. Csak az alapokat ismertem, hogy kell láncszemeket egymásba ölteni, a fogalmakat nem, és a mai napig nem tudom mit jelent az egyráhajtás, rövidpálca, meg ilyenek. Magamtól tapasztaltam ki minden mintát, és hogy hogy kell egy ruhát összehozni.
Azért kezdtem el ruhákat horgolni, mert akkoriban nem lehetett egyedi ruhákat kapni, amelyek kifejezték a stílusomat, így magamnak kellett elkészítenem, és büszkén viseltem őket. :)
Mostanra már amint van időm állandóan horgolok, az ötletekből kifogyhatatlan vagyok. Másfél éve kezdtem el takarókat horgolni. Szeretem csinálni, csak több hónapig tart az elkészítésük, ezért gyakran ráunok, és félreteszem egy-két hétre, hogy mást horgoljak.
Szeretek a színekkel játszani, szeretem a foltokat, kockákat, köröket. Szeretem ha egy ruhának súlya van, van benne anyag. :)
Nézd meg az termékeimet, ha felkeltettem érdeklődésedet. Szívesen fogadom a kritikákat is!

Szép napot! :) Borcsi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: