Puha tapintatú textilbőrből varrtam ezt a kétfunkciós táskát. Válltáskából a hevederek átállításával hátitáskává vátoztathatod Díszítés...

kézműves termék, készítette: afoltonkep
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: textilbőr, táskamerevítő, pamutvászon, fém csúszó, zippzár
technika: varrás, hímzés

Mandalás 2in1 táska

Mandalás 2in1 táska leírása

Puha tapintatú textilbőrből varrtam ezt a kétfunkciós táskát. Válltáskából a hevederek átállításával hátitáskává vátoztathatod Díszítésnek géppel dekoratív mandalát hímeztem nagyméretű, mágneszáreral zárodó külső zsebére. Táskamerevítőt és szvacsot használtam a nagyon jó tartás elérése érdekében. Bélése pamutvászon, 3 részre osztott nyitott zsebet tartalmaz. Felül zipzárral zárható. Táska mérete: Szélessége 34 cm, magassága 41 cm, talpszélessége 11 cm.

Mandalás 2in1 táska jellemzői

kézműves termék, készítette: afoltonkep

technika

színek

termékkód
3557873

feltöltve
2019. október 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Mandalás 2in1 táska szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Mandalás 2in1 táska alkotója: afoltonkep

afoltonkep
Mindig vonzottak a szép textilek, a kézzel készített babák. Ezen oldalon szeretném bemutatni, hogy mit tanultam az elmúlt egy évben, milyen tárgyak készítését tudom vállalni. Igyekszek mindig új dolgokat kitalálni, remélem érdemes lesz mindig visszatérni és körülnézni nálam.
Ha saját elképzelésed van azt is szívesen megoldom. Fényképeidet speciális festékkel egy erre a célra kifejlesztett papírra nyomtatom, majd egy hőprés segítségével "átvasalom" textilre, bögrére, mágneslapra. Az így kapott kép mosható, vasalható.
Az így készített képekkel díszített díszpárna, levendulazsák, bögre mindig nagy örömet okozó ajándék:)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek