Egy erdő állománya nem lehet teljes csíkos hátú vadmalacok nélkül, ők biztosan jó kedvre derítenek az álmos reggeleken :) A vadmalac m...

kézműves termék, készítette: uhuesbaratai
rendelésre készül, elkészítési idő: ~1 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: textil, gomb, vatelin, szaténszalag, kulcskarika, gyöngy
technika: varrás

Pöttyös-csíkos vadmalac kulcstartó

Pöttyös-csíkos vadmalac kulcstartó leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Egy erdő állománya nem lehet teljes csíkos hátú vadmalacok nélkül, ők biztosan jó kedvre derítenek az álmos reggeleken :)

A vadmalac mérete kb. 5,5x7,5 cm. Az anyaga elöl barna alapon fehér pöttyös, hátul pedig szürke-fekete hosszában csíkos pamutvászon. Kézzel varrtam össze a testét alkotó párnácskát, s könnyű vatelinnel tömtem ki. A szeme 2 kis gyöngy, az orra pedig műanyag gomb. A száját és a kunkori farkincáját cérnával, illetve fonallal hímeztem. A kulcskarika 2,5 cm átmérőjű, szaténszalaggal rögzítettem. (A kulcs csak illusztráció.)

A személyes átvétel Budapesten megoldható az Örs vezér téren vagy a Köki Terminálban, esetleg a 2-es metró vonalán tetszőlegesen megbeszélt helyen.

Uhut és barátait bélelt borítékban, ajánlva postázom, melynek ára: 500 Ft.

Ha legalább két terméket rendelsz a boltomból, a postaköltséget átvállalom!

Köszönöm, hogy benéztél Uhuhoz és barátaihoz! :)

Pöttyös-csíkos vadmalac kulcstartó jellemzői

kézműves termék, készítette: uhuesbaratai

technika

termékkód
3474141

feltöltve
2019. augusztus 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pöttyös-csíkos vadmalac kulcstartó szállítása

FÜLGARANCIA minden termékre.
Ha a kulcstartód akasztója elrongyolódik vagy elszakad, esetleg az Uhud bojt füle kioldódik és kócos lesz a vásárlástól számított egy éven belül, bátran küldd vissza nekem, díjmentesen megjavítom és postázom a címedre!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 0 Ft

Pöttyös-csíkos vadmalac kulcstartó alkotója: uhuesbaratai

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: