Karmantyúfán szőtt szütyőcske. 14 cm magas, 13 cm széles, alja fehér bőr, melynek átmérője 8cm. Szája összehúzható, fa gyöngyök díszíti...

kézműves termék, készítette: Kezzelszott
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamut, fa
technika: szövés, varrás

Kézzel Szőtt szütyő 14x13x8

Kézzel Szőtt szütyő 14x13x8 leírása

Karmantyúfán szőtt szütyőcske. 14 cm magas, 13 cm széles, alja fehér bőr, melynek átmérője 8cm. Szája összehúzható, fa gyöngyök díszítik.
Anyaga 100% pamut, színe igen élénk, sok színű, vidám.
Tarthatsz benne ékszert, piperét, stb.

Kézzel Szőtt szütyő 14x13x8 jellemzői

kézműves termék, készítette: Kezzelszott
anyag/összetevő

technika

termékkód
3646136

feltöltve
2020. február 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kézzel Szőtt szütyő 14x13x8 szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Foxpost elöre fizetéssel automatába 999 Ft 999 Ft
Foxpost előre fizetéssel házhozszállításssal 1 999 Ft 1 999 Ft

Kézzel Szőtt szütyő 14x13x8 alkotója: Kezzelszott

Kezzelszott
Nánási Évi vagyok, Debrecenben élek. Jónéhány éve már, hogy hobbi szinten kéziszövéssel foglalkozok. Eddig rongyszőnyegeket készitettem. Itt magára a technikára gondolok, nem a hagyományos értelemben vett rongyszőnyekre. Ezek alapanyagai gyapjú, pamut, len, kevert szálas anyagok. Leginkább a természetes anyagokkal szeretek dolgozni. Két évig tanultam a Nádudvari Népi Kézműves Iskolában, ahol a takács mesterség alapjait sajátíthattam el. A jövőben ezt a tudásomat szeretném hasznositani, az igy készült termékeket a Meskán közzétenni. Pl kendők, babahordozókendők, méteráru. De természetesen a más anyagokból, a szövés más eszközeivel készült darabokat is, pl. a szőnyegek, telefontokok, laptoptartók és bármi amire ihletet kapok. Remélem elnyerik tetszéseteket az általam szivvel lélekkel szőtt, számomra kedves tárgyak és örömet tudok velük okozni.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek