Hímzett-Egészségügyi kis könyv borító-Édes álom

"****Kedves vásárlóm! Az ár a keresztnév hímzést is magában foglalja! Amennyiben hímzés nélkül, vagy teljes névvel szeretnéd, hogy elké...

kézműves termék, készítette: aprotextil
anyaga: pamutvászon, vlies
technika: varrás

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »

"****Kedves vásárlóm! Az ár a keresztnév hímzést is magában foglalja! Amennyiben...

Ára: 3 280.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Eladva

Kattints a termék aktuális oldalára »

"****Kedves vásárlóm! Az ár a keresztnév hímzést is magában foglalja! Amennyiben...

Ára: 3 280.- Ft
Megveszem

Tovább a termékoldalra »

Hímzett-Egészségügyi kis könyv borító-Édes álom leírása

"****Kedves vásárlóm! Az ár a keresztnév hímzést is magában foglalja! Amennyiben hímzés nélkül, vagy teljes névvel szeretnéd, hogy elkészítsük kisbabát egészségügyi kiskönyv borítóját, írj és máris feltöltjük neked. ***

Egészségügyi kis könyv borító designer textilből, aprótextil stílusban! Duplán bélelt kivitel!

A kis könyv borító legfontosabb feladata, hogy védje a kis könyvet a piszkolódástól, gyűrődésektől.

Méret:Hazánkban nem egységes az Egészségügyi kiskönyv mérete,így vásárláskor kérlek tüntesd fel megjegyzésben a kiskönyved méretét,hogy a megfelelő borítót küldhessem nektek. Pl.: 12x17cm

Merevített, bélelt, mosható, vasalható /gőz nélkül/ kivitel.

A kis könyvhöz színben és mintában harmonizáló további termékek is rendelhetőek, melyek a következők:

Készségfejlesztő babakocka textilből, öko-tex szalagokkal
Nyálfogó kendő
Büfiztető kendő
Pelenkázó kistáska
Alvókendő
Címkekendő
Pelenkázó alátét

A termék személyesen SZEGEDEN vehető át!

Egyedi, kornak megfelelő babalátogató szett összeállításában is szívesen segítek Neked.
Kérdés esetén fordulj hozzám bizalommal. :)

Szép napot és jó meskázást Neked!

Enikő

Kedves vásárlóm!

Minden ugyan olyan textilből készült terméket egyszer fotózom, így a kézhez kapott borítón látható minta a képen látotthoz képest eltérhet (róka lehet alul, felül, középen) attól függően, hogy a szabás során mely textilrészlet kerülhet kiszabásra.
*********************************"

Hímzett-Egészségügyi kis könyv borító-Édes álom jellemzői

kézműves termék, készítette: aprotextil
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3591361

feltöltve
2019. november 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hímzett-Egészségügyi kis könyv borító-Édes álom szállítása

A szállítás a Magyar Postával, DPD vagy GLS futárszolgálattal, foxpostal történik, a meskán megadott névre és címre! (Ha változtatást szeretnél a néven, vagy a címben, akkor kérlek ezt a vásárlás közben a megjegyzés mezőbe rögzítsd) .
Postávan történő szállítás esetén minden küldeményt ajánlottan küldök! Fontos tudni, hogy ha a postán maradó szállítást választod ki, akkor a posta címére van szükségem, melyet a megjegyzés menüpontba rögzíts kérlek. A postás ilyenkor nem viszi ki a küldeményt,nem értesít téged a küldemény érkezéséről, bent marad a postán, neked kell érte bemenni. A küldeményt név szerint ki kell adják.

Minden termékemre garanciát vállalok! Kézhezvételtől számított 14 napon belül minden termék esetében a fogyasztó élhet az elállási joggal! (Kizárólag: teljesen egyedi igények alapján készített termék esetében)
További fogyasztói jogokról és kötelességekről a hatályos jogszabályok és törvényi előírások adnak bővebb tájékoztatást.
:)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 890 Ft 990 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 990 Ft 1 200 Ft
Postán maradó(több termék esetén: kocka és táska) 850 Ft 1 090 Ft

Hímzett-Egészségügyi kis könyv borító-Édes álom alkotója: aprotextil

aprotextil
Aprótextil termékek: mindennapi apróságok, minőségi, designer textilekből, kicsiknek és nagyoknak egyaránt.

Kedves Meskás nézelődő, vásárló.

Pár információ rólam és a termékekről:
Dietetikusként végeztem a Pécsi tudományegyetemen. 2014.-ben egy gyönyörű nyári napon egy varrótű és egy levendulás illatpárnával a kezemben született meg az első gondolat, hogy még többet és minőségit szeretnék varrni. Már korábban is készítettem kézműves ajándékokat, de az igazán nagy lökést és a termékek körének meghatározásának ötletét 3 apró családtag érkezése adta. Rengeteg bab-mama termék van a piacon,mely közül én is nem egyet vásároltam , de egy idő után szerettem volna a piciknek szebbet, jobbat, hasznosabbat, tartósabbat adni. Így készültek el az első baba-mama termékek. Már az első pár apróság nagy sikert aratott, így már 2014 októberében megnyitottam boltomat itt meskán. Kicsit több mint 1 évig , az egyetem alatt hobbiként működött vállalkozásom, mely mára már főállássá vált.

" Boltomban mindennapi apróságokat, kiegészítőket találsz, melyek főként az édesanyák és babáik, valamint a gyermekek igényit próbálják kielégíteni. "
Az átlagos babaholmik újragondolásából születtek meg az első apróságok, egy egyedi stílusban.

Folyamatosan arra törekszem, hogy termékeim 4 szóval leírhatóak legyenek: minőség, pontosság, használhatóság, igényesség

Termékeimhez csak kiváló minőségi pamut és egyéb textíliákat használok fel,továbbá a készségfejlesztő gyermekjátékokhoz kizárólag pamut és Öko-tex minősítéssel rendelkező szalagokat.

Termékeim kis léptékben előállított termékek.
****Minden terméket én magam tervezek meg és készítek el , tesztelek és én postázom. Így biztos lehetsz benne, hogy az a termék, amelyet a kezedbe kapsz, az előállítás folyamán is magas minőségi követelményeknek kellett megfeleljen. ***

A textilek párosításánál mindig törekszem a színharmónia kialakítására.

Nézelődj bátran és találd meg te is kedvenced a termékeim között és légy te is egy igazán egyedi Aprótextil termék boldog tulajdonosa!

Ha pedig bármely kérdésed/ kérésed lenne, kérlek fordulj hozzám bizalommal!

Kellemes nézelődést, jó meskázást és további Szép Napot kívánok Neked. :)

Fülöp Enikő-Aprótextil bolt tulajdonos

FONTOS INFORMÁCIÓK:

Fizetési mód: csak előre utalás után postázok az utánvét rendkívül magas összege miatt!

Személyes átvétel:
Termékeim Szegeden személyesen is átvehetőek.

Vásárlás menete:
Miután kosárba raktad a terméket/termékeket e-mailben küldöm a vásárláshoz szükséges további információkat, mint az utalás adatai, postázási időpont...
Készleten levő termékek postázása legkésőbb, az utalást követő napon történik.

Egyedi megrendelés esetén a feltüntetett elkészítéshez szükséges napok munkanapokban értendő. (Mindig igyekszem, így a feltüntetett napoknál általában hamarabb elkészül egy-egy megrendelés.

<3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: