Tömörfenyőből, kézzel, hagyományos teknikával készül

kézműves termék, készítette: csillagbojtar
rendelésre készül, elkészítési idő: ~30 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: fa, viasz
technika: famegmunkálás

Fedeles pad

Fedeles pad leírása

Tömörfenyőből, kézzel, hagyományos teknikával készül

Fedeles pad jellemzői

kézműves termék, készítette: csillagbojtar

anyag

technika

jellemző

színek

termékkód
3322950

feltöltve
2019. május 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fedeles pad szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 950 Ft 800 Ft
Postai küldemény utánvéttel 950 Ft 800 Ft

Fedeles pad alkotója: csillagbojtar

Plés Péter vagyok. 1974-ben születtem Esztergomban. Az évek során sok mesterséget kipróbáltam, de úgy érzem, a fafaragás az, amiben a legjobban kiteljesedem, ezen belül is a népművészeti motívumokkal ellátott hagyományőrző eszközök, használati tárgyak a legkedvesebbek nekem. A fafaragást D. Kovács József mesteremtől tanultam, neki ezúton is hálás vagyok azért, hogy megszerettette velem ezt a csodálatos mesterséget.
Úgy gondolom a hagyomány tisztelete, megőrzése nagyon fontos feladatunk, ezért is alapítottam 2005-ben a Csillagbojtár Fafaragó és Hagyományőrző Műhelyet, melyben feleségemmel közösen munkálkodunk azon, hogy a fafaragáson és a kézműveskedésen keresztül a magyar népi motívumokkal ismertessem meg mindazokat, akiket megmozgat a népművészet, és azokat, akik ezen ismeretek elsajátítására fogékonyak. Ezért rendszeresen szervezünk kézműves szakköröket önállóan és foglalkozásokat városi ? falusi rendezvényeken.
Munkáim felölelik a fafaragás széles palettáját. A hétköznapi használati tárgyaktól a játékokon, kisbútorokon, kopjafákon keresztül a székely-kapukig szinte minden került már kezeim közül .

Plés Péter

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: