Vintage szekrénykék. Különleges, újragondolt, rusztikus darabok. Praktikus, viszonylag kis helyigénye miatt, szerényebb méretekkel rend...

kézműves termék, készítette: MozaikMosaics
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: fa
technika: famegmunkálás, festett tárgyak

Vintage komód, kisszekrény 28.000 Ft

Vintage komód, kisszekrény 28.000 Ft leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Vintage szekrénykék. Különleges, újragondolt, rusztikus darabok. Praktikus, viszonylag kis helyigénye miatt, szerényebb méretekkel rendelkező otthonokban is találsz neki helyett. Olyan mintha egy Loir menti kastély düledező falai közül mentettük volna ki :-)
120 cm, felső lap 62*32 cm.

Vintage komód, kisszekrény 28.000 Ft jellemzői

kézműves termék, készítette: MozaikMosaics
anyag/összetevő
fa

színek

termékkód
3532547

feltöltve
2019. szeptember 25.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vintage komód, kisszekrény 28.000 Ft szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 4 000 Ft 4 000 Ft

Vintage komód, kisszekrény 28.000 Ft alkotója: MozaikMosaics

MozaikMosaics
Üdvözöllek az oldalamon,

Igazán sokoldalúak vagyunk, sokféle dolgokkal találkozhatsz itt nálam :-)

Remélem tetszeni fog amit itt látsz, és vásárlóm vagy hírvivőm leszel.
Úgy 15 évvel ezelőtt kezdtem mozaikozással foglalkozni. Nagy szavakkal kifejezve: Gaudi és Hundertwasser munkáinak hangulatát szerettem volna otthonunkba csempészni.

Miután elfogytak a szabad falfelületek, áttértem a mozdítható tárgyakra.
Itt láthatod őket. Ötletadónak is tekintheted, rendelhetsz is nálam bátran bútort, tükörkeretet, reklámtáblát...stb.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A Vintage - Shabby - Country bútorokat vagy mi készítettük, vagy újragondoltuk és megmentettük, vagy csak vintage hangulatba hoztuk. Sok darab egyedi, még több saját tervezésű és kivitelezésű. Van köztük bohókás és extrém is. Nem titkolt szándékunk, hogy sok gyönyörű bútort megmentsünk, újra használatba kerüljenek. Pici lépés ez, de a magunk egyszerű módján mi (és te) is hozzájárulunk a környezetvédelemhez.

"Egyedül kevés vagyok, hogy változtassak! - mondta 7,6 milliárd ember"

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A faragott bútorok férjem, Bozsó Csaba faszobrász - fafaragó munkái, gyönyörű antik faragott (barokk, reneszánsz, rokokó...) bútormásolatokat, florentin kereteket, szobrokat készít. Nagy valószínűséggel bármit elkészít neked amit megálmodsz.

Rendeléshez, írj üzenetet.

Legyen szép napod :-)
Bozsó Tünde

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: