A masnis díszpárna gyönyörű világoskék selyemszaténból készült. Kis gyöngyökkel díszítettem. Romantikus, kedves mintája és színe, hangu...

kézműves termék, készítette: DiszparnakJudittol
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: selyem szatén, gyöngy, cipzár
technika: varrás

Termék ára: 3 850.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Szín

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Masnis díszpárna

Termék ára: 3 850.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Szín

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Masnis díszpárna leírása

A masnis díszpárna gyönyörű világoskék selyemszaténból készült. Kis gyöngyökkel díszítettem.
Romantikus, kedves mintája és színe, hangulatossá teszi otthonát.
Ajándékba is kitűnő választás.
Mérete 40 cm x 40 cm.
A díszpárna huzata cipzárral nyitható. Gyenge programon ajánlom mosni. A párnabelső szivaccsal van töltve, mosható.
Az ár a párnabelsőt is tartalmazza.

Masnis díszpárna jellemzői

kézműves termék, készítette: DiszparnakJudittol
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3572030

feltöltve
2019. november 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Masnis díszpárna szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 550 Ft 1 400 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 550 Ft 1 550 Ft

Masnis díszpárna alkotója: DiszparnakJudittol

Üdvözöllek a boltomban Kedves Látogatóm!

A kreatív világban élek, nagyon szeretek mindent gyerekkorom óta amit kézzel lehet készíteni. A fiaimat is így neveltem, alkalmakra mindig saját kézzel készített ajándékokat adtunk.
Többféle technikát kipróbáltam már, a kötéstől a ragasztásig, gyöngyözéstől a subázásig. Mindben ott volt a csoda, amit az adott anyag megmunkálásával lehet elérni.
De legjobban a selyem, szatén anyaggal való foglalkozás, annak bármilyen formában való megjelenése tetszett meg. Külföldön szerelmesedtem bele a smokkolás technikájába, amivel gyönyörű mintázatú dolgokat lehet alkotni egy sima textilből. Nem kell hozzá más csak tű, cérna, olló, ceruza, és végtelen türelem.
Másmilyen textilt is használok, ez mintától és igénytől függ. Szeretek új mintákat kitalálni. Két egyforma nincs, minimális eltérés lehet egyforma mintájúak között is, a kézzel való varrás miatt. Mindet kézzel varrom, de kérés szerint más fazonút géppel is. Főleg díszpárnákat és gyűrűpárnákat készítek több más mellett.
Például kívánságra készítettem, fiatal pár színvilágához illő gyűrűpárnát, ajándékként ugyanolyan mintájú díszpárnát, és kiegészítőket.
Ha színben, mintában változtatni szeretnél, szívesen varrom meg az egyedi ötleteid is. Gyönyörű párnáim hangulatossá varázsolják az otthonokat, érzelem gazdaggá a kivételes alkalmakat, ünnepeket.
Saját magunk részére, és ajándékba is adhatjuk. Tökéletesen illik dekorációként például lakberendezéssel foglalkozóknak.
Remélem, hogy találtál kedvedre valót ami megtetszett a boltomban.
Gyere máskor is, hogy lásd a további munkáimat is!
Kellemes nézelődést kívánok a boltomban!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: