Narancssárga tűz ékszerszett matt tűzachátból

Az ékszerszettet 8 mm-es matt narancssárga Tűzachát ásványgyöngyökből szereltem. A gyöngyök között nincs két egyforma. A fülbevaló sze...

kézműves termék, készítette: ktinab
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: tűzachát, gyöngykupak, gumis damil, szerelőpálca, akasztó, szilikon hátsó
technika: ékszerkészítés, gyöngyfűzés, gyöngyhímzés

Narancssárga tűz ékszerszett matt tűzachátból

Narancssárga tűz ékszerszett matt tűzachátból leírása

Az ékszerszettet 8 mm-es matt narancssárga Tűzachát ásványgyöngyökből szereltem. A gyöngyök között nincs két egyforma. A fülbevaló szerelőpálcái és akasztója is bronz színűek, nikkelmentes, így az arra érzékenyek is hordhatják. Kényelmes viselet, minden gyöngy külön mozog. Szilikon hátsót adok hozzá, mert teljes hossza 8 cm. A karkötőt gumis damilra fűztem, bronz színű gyöngykupakokkal elválasztva egymástól. Teljesen rásimul a csuklóra. Fiatal vagy felnőtt, inkább vékonyabb csuklóméretre jó. Belső átmérője kb. 5 cm.
A TŰZACHÁT hatása:
Tűzachát kőről úgy tartják, hogy egy időben két értékes hatása van arra aki viseli. Az első dolog, hogy visszaküldi a negatív energiát annak a személynek, aki azt a kő viselőjének szánta szándékosan, és ugyanolyan hatást fejt ki, mint amilyen az eredetileg célzott személyen lett volna. A második dolog, hogy segít enyhíteni a félelem mennyiségét, amelyet viselője érez, ha valamilyen támadás történik, védő pajzsot alkotva körülötte. Ez a kő megnyugtató energiával rendelkezik, ami nyugodtat és a biztonság érzetét sugározza. Ha egy darab tűzachát követ tartasz magadnál az segíthet abban, hogy nyugodtabbnak és magabiztosabbnak érzed magad.

Narancssárga tűz ékszerszett matt tűzachátból jellemzői

kézműves termék, készítette: ktinab

termékkód
3433089

feltöltve
2019. június 5.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Narancssárga tűz ékszerszett matt tűzachátból szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 500 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 500 Ft 2 500 Ft

Narancssárga tűz ékszerszett matt tűzachátból alkotója: ktinab

ktinab
Üdvözlöm kedves Látogató!

Boltomban különböző gyöngyökkel és fém alkatrészekkel díszített, ásványköves és gyöngyös fülbevalókat, medálokat, nyakláncokat, karkötőket, ékszerszetteket, kulcstartókat, könyvjelzőket, kézzel kötött pulóvereket, sálakat és gobelin tájképeket talál.
Termékeimet magam készítem, saját terveim alapján.
Boltomban megtalálhatóak az egyszerű, alkalmi és exkluzív ékszerek is, valamint különböző színű és anyagú, kézzel kötött sálak, pulóverek, valamint különböző évszakokat ábrázoló keretezett tájképek.
Egyedi rendelésre, személyre szabott ékszert is készítek, a megadott egyedi ásványkombinációban, akár horoszkóp, vagy különböző gyógyhatásuk alapján.
Ékszereimet valódi ásványkövekből és gyöngyökből készítem, aprólékos munkával.
Ékszereim fém alkatrészei többnyire nikkelmentes, antiallergén anyagból készülnek.
A medálokhoz különböző színű (arany, ezüst, platina) ékszerlánc választható tetszőleges hosszúságban, delfin kapoccsal +300 Ft-ért.
Az ékszerszetteket kérésre szét tudom választani. Ha az ékszer nem nyerte el tetszését, vagy szállítás közben megsérült, szétesett, akkor két héten belül visszaküldheti, és a vételárát (postaköltségek nélkül) visszatérítem.
A megvásárolt terméket az utalás beérkezte után postázom, így egy-két napon belül megérkezhet Önhöz.
Az ásványkövek pozitív energiával töltik fel viselőjüket.
Köszönöm, hogy megtekintette termékeimet!

Horváth Krisztina (Tina)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: