Randizni készül, hamarosan indulunk. Ruha, smink, ékszer rendben. Remélem jöhetek, de hát nem is vihet mást, ehhez az alakalomhoz én pa...

népművész termék, készítette: ddius
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: bőr, lenfonal, fém keret
technika: bőrművesség

Termék ára: 15 000.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Szín

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Csinos Klára

Termék ára: 15 000.- Ft / db

szállítási díj, feltételek

Szín

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Csinos Klára leírása

Randizni készül, hamarosan indulunk. Ruha, smink, ékszer rendben. Remélem jöhetek, de hát nem is vihet mást, ehhez az alakalomhoz én passzolok!
De jó és tényleg! Már pakol is belém: sminkcucc, teló, tárca, igazolványok más nem is kell. Dudaszó! Indulhatunk! Ajtó bezár és már meg is kaptam a kulcsot is.
Úgy izgulok, hogy hová megyünk.

Üdvözöllek!
Kicsit elábrándoztam, de most bemutatkozom neked: Csinos Kata vagyok, egyrészes fémkeretes táska. Hogy honnan a nevem? Hát Te nem látod, hogy milyen kis csinos vagyok?!

Na jó, még egy két dolgot azért elárulok magamról: fémkeretem 18cm széles, bőrrészem legszélesebb része 20cm, magasságom 17cm, vastagságom 8cm. Dius főrészeim közé kézi kéttűs szíjgyártó varrással (ez nagyon erős technika ám) fekete kédert varrt. Kecskebőrből készültem, szép textilbélést is kaptam. Keretembe stabilan bele vagyok varrva, ragasztva. Kezedbe a keretemhez fixen rögzített fémpántommal simulnék.

Nem szeretnéd, ha szembejönnék veled az utcán?! Ne aggódj, csak kis szériában készülök, és bélésünk vagy egy apró részletünk biztosan különbözik! De, ha mégis találkoznál egyik tesómmal: hát állj szóba a gazdájával, hiszen hasonló az ízlésetek :).

Na, mit gondolsz?!
Ugye, kellek neked?! ;)

Csinos Klára jellemzői

népművész termék, készítette: ddius
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3544386

feltöltve
2019. október 11.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Csinos Klára szállítása

Személyes átvételre heti 3 alkalommal a Hévízi Termelői Piacon van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
Postán maradó, előre fizetéssel. POSTA CÍMÉT kérlek add meg. 1 300 Ft 1 300 Ft

Csinos Klára alkotója: ddius

ddius Meska interjú az alkotóval »

Üdvözlet nálam!

Boltomban bőrműves és nemezelt termékek széles választékában kutakodhatsz. Találsz itt tolltartót, mobiltokot, bicskatartót, tarsolyt, válltáskát, övet, ékszert. Munkáim kizárólag kézműves technikával előállított népművészeti hagyományokon alapuló alkotások.
Tetszik a munkám, de még jobb lenne egy kis változtatással?
Szólj nyugodtan! Bármelyik terméket elkészítem kívánságaid szerint. Legyen szó a színéről, méretéről vagy díszítéséről.

Jó nézelődést és vásárlást nálam!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek