Kék-zöld-narancs, indiai utazás, 2 oldalt különböző mintával díszített, nagy méretű válltáska

Kék, zöld és narancssárga, dekorszövetekből és különleges, nyomott mintás, pamutvászonból készült, középrész egy-egy hajtással díszítet...

kézműves termék, készítette: bkrisztina
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: dekorszövet, pamutvászon, lenvászon, húzózár, fonal , cérna, gyöngy
technika: patchwork, foltvarrás, varrás

Termék ára: 5 100.- Ft

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Kék-zöld-narancs, indiai utazás, 2 oldalt különböző mintával díszített, nagy méretű válltáska

Termék ára: 5 100.- Ft

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Kék-zöld-narancs, indiai utazás, 2 oldalt különböző mintával díszített, nagy méretű válltáska leírása

Kék, zöld és narancssárga, dekorszövetekből és különleges, nyomott mintás, pamutvászonból készült, középrész egy-egy hajtással díszített, nagy méretű válltáska.
Mindkét oldalát, aprólékosan kidolgozott, gyönyörű virág mintájú, indiai pamutvászonból és színes anyagcsíkokból készítettem el, fonal rátűzésekkel.
A fonalak színe és tűzés mintája, harmonizál a pamutvászon mintájával.
A táska jól pakolható, a minden napos rohanáshoz!
Két oldalán különbözőek a minták, így tetszés szerint váltogatva hordható. (2 in 1)
Felül húzózárral nyitható. A húzózár fogantyújára, színes gyöngyöket fűztem.
Belül, kék-zöld, mandala mintás pamutvászonnal bélelt, 2 darab zsebbel kialakított. Egyik zseb cipzáros, hogy biztonságosan tudjad benne tárolni a mobilodat, kulcsodat és egyéb fontos iratokat.
Pántja narancssárga mintás dekorszövetből készült, szélén, színes díszítő fonal tűzésekkel. A vállpánt hosszából adódóan, vállon átvetve, keresztbe is hordható.

Mérete:
Szélessége felül: 32 cm.
Szélessége alul: 34 cm.
Magassága: 37 cm.
Pánt hossz: 112 cm.
Talp szélesség: 7 cm.

Max. 40 C fokon mosható és vasalható.

Ha a képekre kattintasz, akkor az apróbb részleteket is láthatod!
Kérésre, tudok még képeket küldeni a táskáról!

Kék-zöld-narancs, indiai utazás, 2 oldalt különböző mintával díszített, nagy méretű válltáska jellemzői

kézműves termék, készítette: bkrisztina

termékkód
3440785

feltöltve
2019. június 17.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kék-zöld-narancs, indiai utazás, 2 oldalt különböző mintával díszített, nagy méretű válltáska szállítása

Késztermékek, ezen a linken láthatók: http://www.meska.hu/Shop/index/12594?order=keszleten

A nálam vásárolt termékeket mindig újra hasznosított kartonban, gondosan csomagolva, vagy buborékos belsejű borítékban postázom, hogy szállítás közben ne sérüljön a termék. Személyes találkozáskor átvett termékeknél, ha esetleg szükséges (táskánál, vállpánt hosszának beállítása, a tulajdonos méretének megfelelően), kisebb átalakításokat azonnal megcsinálok. Ha bármilyen probléma felmerül a vásárolt terméknél, 1 hónapon belül kicserélem, vagy másikat készítek. A szállítási költség tartalmazza a csomagolás költségét is.
Több termék vásárlása esetén, a posta költség csak tájékoztató jellegű! A termékek súlyának pontos tudatában, egyeztetés után tudom megadni a pontos összeget!

Személyes átvételre, Budapesten, a Batthyány tér környékén van lehetőség.

UTÁNVÉTELLEL NEM POSTÁZOK TERMÉKEKET! MEGÉRTÉSETEKET KÖSZÖNÖM!

A posta, 2017-es szabálya szerint, a 22.9 cm. +32.9 cm. +2.4 cm-nél nagyobb küldeményt csak csomagként lehet postázni, ezért a nagyobb méretű táskák, ruhák és mellények posta költsége a csomagfeladáshoz igazodott! A megadott érték, ( 1630 Ft.) 2 kg-ig érvényes!

Ajánlom a FOXPOST csomagautomatába történő postázást, ez esetben a nagyobb termékek posta költsége kedvezőbb! A nagyobb bevásárló központokban, élelmiszer üzletekben találhatóak ilyen FOXPOST csomagautomaták. Kérésre, szívesen megnézem, hogy a Te címedhez, melyik automata esik legközelebb!

========================================
%%% VÉGKIÁRUSÍTÁS!!! ÓRIÁSI AKCIÓ!!!!
KÉSZLETEN LÉVŐ BLÚZOK: 990 FT.
SZOKNYÁK: 1990 FT.
RUHÁK: 3990 FT.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 630 Ft 1 630 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 950 Ft 1 950 Ft
FOXPOST csomagautomatába 990 Ft 990 Ft
MPL posta csomagautomatába 980 Ft 980 Ft
Posta pontra (postán maradó) és MOL/COOP történő címzés eset 1 400 Ft 1 400 Ft

Kék-zöld-narancs, indiai utazás, 2 oldalt különböző mintával díszített, nagy méretű válltáska alkotója: bkrisztina

bkrisztina Meska interjú az alkotóval »

Köszönöm, hogy benéztél a boltomba!

Boros Krisztina vagyok.

Ha érdekelnek a patchworkös és rátétes technikával készült ruhák, mellények, táskák akkor jó helyen jársz.
Életem egy kis részét Ázsiában töltöttem, innen hoztam magammal azt a színvilágot és technikát amit ott a gyakorlatban láttam és tapasztaltam.
Diploma munkámat is patchwork technikával készítettem el, amely néhány szakfolyóiratban és a TVben is megjelent.
Az alkotás tölti ki a napjaimat, de a télből és a szürkeségből mindig elmenekülök Ázsiába egy kis feltöltöttségre.
Ha egyedi kívánságod van azt is meg tudom oldani, ha megbeszéljük.
Várom kedves érdeklődők bátor jelentkezését!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek