Gyönyörűszép, fából készült, kézzel, gondos, aprólékos munkával faragott ládika. Az alap doboz hársfából készült, magyar asztalos munká...

kézműves termék, készítette: Esztihobbi
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: akácfa doboz
technika: famegmunkálás

Kagylós ékszeres ládika

Kagylós ékszeres ládika leírása

Gyönyörűszép, fából készült, kézzel, gondos, aprólékos munkával faragott ládika. Az alap doboz hársfából készült, magyar asztalos munkája. A díszítés egy valódi tengeri kagyló.
Mérete 18,4 cm x 14,4 cm x 5,6 cm.
Felületkezelés: vizes pác, színtelen, matt lakk.

Kagylós ékszeres ládika jellemzői

kézműves termék, készítette: Esztihobbi
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3441337

feltöltve
2019. június 18.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Kagylós ékszeres ládika szállítása

A kész ékszereket igyekszem 1-2 napon belül postázni, ha készíteni kell, akkor a lehető legrövidebb időn belül dolgozom. Gondosan csomagolva ajánlottan, illetve futárral küldöm. Postai elsőbbségi, ajánlott küldemény esetén, ha a méret meghaladja a postai szabványt, akkor postán maradóra tudom küldeni, tehát be kell menni érte a postára.
Személyes átvételre Kazincbarcikán van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 300 Ft 1 300 Ft
Postai küldemény utánvéttel 1 650 Ft 1 650 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 650 Ft 1 650 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 300 Ft 1 300 Ft
Posta csomagautomatába előre utalással 890 Ft 890 Ft
postán maradó csomag, postapontos, előre utalással 1 090 Ft 1 090 Ft
Posta csomagautomatába utánvéttel 1 240 Ft 1 240 Ft
Postán maradó, postapontos, utánvéttel 1 440 Ft 1 440 Ft

Kagylós ékszeres ládika alkotója: Esztihobbi

Esztihobbi
Mivel gyermekkorom óta szeretek barkácsolni, kézműveskedni, alkotni, az ékszerkészítés lett a hobbim néhány éve. Ahogy az lenni szokott, először csak saját magam szórakoztatására, és ajándékba készültek a darabok, de aztán úgy döntöttem, hogy másoknak is megmutatom. Igyekszem mindig új dolgokat kitalálni, egyedit tervezni, és mivel minden kézzel készül, így nem is lehet, és nincs is két teljesen egyforma darab. Nagy odafigyeléssel készítem a menyasszonyi ékszereket, hisz külön öröm, hogy a nagy napon az én általam készült ékszer is hozzá járul a menyasszony tündökléséhez.

Szeretettel készítem ékszereimet, így még egy kis plusz pozitív energiával is töltődnek. :)
Boldogsággal tölt el, és az ad értelmet a munkámnak, amikor elégedett visszajelzéseket kapok használóiktól.

Remélem Te is találsz neked tetsző dolgot nálam!
Ha bármilyen elképzelésed van egy termékkel kapcsolatban, vagy valami mást szeretnél, amit nem találsz, keress bátran, egyedi elképzeléseket is szívesen megvalósítok !

Üdvözlettel: Eszter

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek