Zene szerelmeseinek, zenekedvelőknek készült hangjegyes nyaklánc Szeretem a zenét, legyen szó klasszikusról, illetve más stílusokról ...

kézműves termék, készítette: Petusa
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: lánc, üveglencse, medál alap, franciakapcsos fülbevaló alap, delfinkapocs, zeneszeretet
technika: ékszerkészítés

Zene kotta hangjegy nyaklánc

Zene kotta hangjegy nyaklánc leírása

Zene szerelmeseinek, zenekedvelőknek készült hangjegyes nyaklánc

Szeretem a zenét, legyen szó klasszikusról, illetve más stílusokról is, szerettem zeneiskolába járni :)
A kotta szerintem már önmagában is egy műalkotás, jó a szemnek nézni a szépen rajzolt hangjegyek játékát, és ha egy hangszeren meg is szólaltathatjuk a dallamot, az már csak a ráadás....
Ennek szellemében készült ez a hangjegyes nyaklánc is.

Ajánlom zenekedvelőknek, zenészeknek, zenetanároknak, és mindenkinek aki szereti a ZENÉT!!!!

Méretek: medál: 2,5 cm üveglencse, , lánc hossza 50 cm+5 cm lánchosszabító.

KÉRÉSRE, fülbevalót, gyűrűt, karkötőt, könyvjelzőt is készítek ezzel a mintával.

Ha szereted a romantikus hangulatot nézd meg ezt is: http://www.meska.hu/ProductView/index/1260216

Több termék vásárlása esetén üzenetben beszéljük a postaköltségről, súly alapján számítják, és főleg ékszereknél valószínűleg kevesebb lesz mint 1000 Ft.

Zene kotta hangjegy nyaklánc jellemzői

kézműves termék, készítette: Petusa

színek

termékkód
3442859

feltöltve
2019. június 20.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Zene kotta hangjegy nyaklánc szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 550 Ft 1 000 Ft

Zene kotta hangjegy nyaklánc alkotója: Petusa

Petusa
Valamit alkotni az egyik legszebb dolog a világon. Közben az ember magából ad, és minden egy kicsit a részévé válik.
Néhány éve egy varrógép segítségével sikerül a különböző elképzeléseimet megvalósítani, ebből szeretnék néhányat megmutatni.
A készítés során a közös tevékenységből származó örömben is részem lehet, mivel két húgom ötleteivel, gondolataival, saját kezűleg készített részletekkel hozzájárul a közös boltunk kínálatát alkotó, mondhatni "személyes ismerősök" szépségéhez.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek