Bordó alapon virágos textil fülbevaló masnival

Barátnőmtől kaptam ezt a bordó alapon kis virágos anyagot, amelyből csepp formájú fülbevalót készítettem. Kartonra kasíroztam a textilt...

kézműves termék, készítette: bobe40
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: karton, textil, golyós akasztó (nikkelmentes), selyemszalag
technika: ékszerkészítés, decoupage, transzfer és szalvétatechnika

Bordó alapon virágos textil fülbevaló masnival

Bordó alapon virágos textil fülbevaló masnival leírása

Barátnőmtől kaptam ezt a bordó alapon kis virágos anyagot, amelyből csepp formájú fülbevalót készítettem. Kartonra kasíroztam a textilt és a lakktól mérsékelten vízálló lett, végül pedig barack színű masnit csináltam selyemszalagból és ragasztottam rá. A szélessége a legszélesebb helyen mérve 3,5 cm, a hossza akasztóval együtt 5,5 cm. Egyedi darab, ilyen biztos nem jön szembe veled az utcán!

A szerelékek nikkelmentesek. Mivel a fülbevaló nagyon könnyű, a biztonság érdekében szilikon véget is adok hozzá.

A színek a monitor beállítástól függően kismértékben eltérhetnek a valóságtól.

Bordó alapon virágos textil fülbevaló masnival jellemzői

kézműves termék, készítette: bobe40

színek

termékkód
3557517

feltöltve
2019. október 28.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Bordó alapon virágos textil fülbevaló masnival szállítása

A fizetés előreutalással történik, az általam megadott számlaszámra befizeted az áru ellenértékét (a szállítási költséggel együtt), és mikor a pénz megérkezik, én ajánlva, buborékos borítékban postázom a rendelt terméket az alábbi módokon. Sajnos a postai levélküldés helyett januártól csak csomagként tudnám, sokkal drágábban postázni az ékszereket és a csomagküldők is emelték az áraikat év közben:-(

1. Postán maradó ajánlott levélküldemény: 600 Ft
Ekkor be kell menned érte az általad megjelölt postára. Itt tudod megnézni a feladás másnapjától az azonosítószám alapján, hogy hol jár a küldeményed: https://www.posta.hu/nyomkovetes/nyitooldal (vagy a postán is rákérdezhetsz). Az azonosítószámot feladás után megírom emailben vagy üzenetben.

2. FOXPOST csomagautomata: 850 Ft
Sms és email értesítést kapsz, majd 3 napig tudod átvenni az automatából. Itt tudod megnézni, hogy a környékeden hol van ilyen automata, ahová kérheted: https://www.foxpost.hu/csomagautomata-kereso/

3. Posta csomagautomata: 940 Ft (A Posta sajnos 2017. októbertől majdnem megduplázta az árat!)
Ebben az esetben az automatához kell menned, h megkapd a csomagot, 0-24-ben átveheted, és Itt nézheted meg, hogy hol van ilyen automata: https://www.posta.hu/static/internet/download/PASZF_KI15_Csomagautomatak.pdf

4. FOXPOST házhozszállítás: 1300 Ft
A küldemények kiszállítása munkanapokon 8:00-17:00 között történik.

Garancia, a termékeimre fél év garanciát adok, ezen időszakban ingyenesen javítom a rendeltetésszerű használat során esetlegesen jelentkező hibákat.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postán maradó ajánlott levélküldemény 600 Ft 600 Ft
Posta csomagautomata 940 Ft 940 Ft
FOXPOST csomagautomata 850 Ft 850 Ft
FOXPOST házhozszállítás 1 300 Ft 1 300 Ft

Bordó alapon virágos textil fülbevaló masnival alkotója: bobe40

bobe40
Olyan típus vagyok, aki sok mindent eltesz, jó lesz majd még felkiáltással:-) Most valóban jól jöttek ezek az évek során megmaradt anyagok, amelyek a szekrény mélyén várták, hogy szükség legyen rájuk.

Jó kiélni a kreativitásomat és jó érzés, ha ezzel másnak is örömet szerzek.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: