Ezt a selyemfényű, barackrózsaszín csipke mintás szőnyeget, pólófonalból horgoltam. átmérője 72cm, súlya 1930gr Egyedi igényeknek szeri...

kézműves termék, készítette: AnArt
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pólófonal, pamut
technika: horgolás

Rózsaszín horgolt csipke szőnyeg

Rózsaszín horgolt csipke szőnyeg leírása

Ezt a selyemfényű, barackrózsaszín csipke mintás szőnyeget, pólófonalból horgoltam. átmérője 72cm, súlya 1930gr Egyedi igényeknek szerint, más színben,is el tudom készíteni!Tisztítása kézzel, vagy 30 fokon mosógépben, kímélő programmal. Szárítása szellős helyen, fektetve történjen! Szárítógép használata nem javasol!

Rózsaszín horgolt csipke szőnyeg jellemzői

kézműves termék, készítette: AnArt
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3560668

feltöltve
2019. október 31.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rózsaszín horgolt csipke szőnyeg szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény előre fizetéssel 1 970 Ft 2 510 Ft

Rózsaszín horgolt csipke szőnyeg alkotója: AnArt

AnArt
Üdvözöllek az boltomban!! Óvári Andrea vagyok. Sok évi alkalmazotti lét után, hatalmas űrt kellett betöltenem az életemben. Már nem először, a kézimunkában, kézművességben találtam meg magam újra. Igyekszem folyamatosan új technikákat megtanulni. Kedvencem lett az amigurumi technika, és a szőnyegkészítés. Nézelődj. Minden lakásban akad egy hely, ahova régen szeretnél valamit, ami feldobja azt. Ha a fazon tetszik, de az otthonodban más színösszeállításban jobban mutatna, az is megvalósítható!
Termékeim között megtalálhatóak lesznek, horgolt szőnyegek, táskák, amigurumi figurák. Várlak vissza!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: