A házikó mintás női hátizsák vastag vászonból és fekete műbőrből készült. Ideális hétköznapi használatra vagy akár kirándulásokra is. s...

kézműves termék, készítette: BrandM
rendelésre készül, elkészítési idő: ~21 nap
A termék a képen láthatóval teljesen azonos lesz.

anyaga: vastag vászon, műbőr, pamutvászon, táskamerevítő, heveder, fémkellékek, ringli, ferdepánt
technika: varrás

Házikó mintás női hátizsák

Házikó mintás női hátizsák leírása

A házikó mintás női hátizsák vastag vászonból és fekete műbőrből készült. Ideális hétköznapi használatra vagy akár kirándulásokra is.
szélessége a táska talpánál 25 cm
Szélessége a tetején mérve: 34 cm
magassága: 31 cm
talp szélessége: 12,5 cm
A szájánál ringlizve van, abba van belefűzve az összehúzózsinór, a fedele mágneses patenttel záródik. Bélelt, belsőzsebes, egyterű. A vállpántjai állíthatóak (maximum 110 cm).

Házikó mintás női hátizsák jellemzői

kézműves termék, készítette: BrandM

technika

színek

termékkód
3568883

feltöltve
2019. november 8.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Házikó mintás női hátizsák szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
MPL csomagautomata 890 Ft 890 Ft
Postánmaradó 1 320 Ft 1 320 Ft
Házhozszállítás 1 505 Ft 1 505 Ft

Házikó mintás női hátizsák alkotója: BrandM

BrandM
Üdvözöllek az oldalamon, Pénzes Matild vagyok. 2016-ban álmodtam meg a Brand-M márkát. A nagymamám varrónő volt, így már gyermekkoromban magamba szívtam a szabás-varrás alapjait. Életem során sokféle kézműves technikát kipróbáltam, de végül a táskakészítés lett az igazi szerelem. Az anyagok, a színek, a minták teljesen magukkal ragadtak. Azt gondolom, hogy egy női táska egyfajta névjegy, amit egyből észrevesznek rajtunk és jellemez bennünket. A saját egyéniségünket mutatja meg. Elsősorban a természet ihleti az alkotásaimat. Imádom, hogy egy egyszerű darab anyagból valami szép születik! Jó nézelődést :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: