Címeres Babaköszöntő lap, Fotó Megérkeztem képeslap, Bababejelentő kártya,

Megérkeztem, fotós baba születési értesítő képeslap borítékkal. Oszd meg szeretteiddel az örömhírt és tudasd az új családtag érkezését...

kézműves termék, készítette: Studioin
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

anyaga: papír, művészkarton, boríték, tinta
technika: fotó, grafika, rajz, illusztráció, papírművészet

Címeres Babaköszöntő lap, Fotó Megérkeztem képeslap, Bababejelentő kártya,

Címeres Babaköszöntő lap, Fotó Megérkeztem képeslap, Bababejelentő kártya, leírása

Megérkeztem, fotós baba születési értesítő képeslap borítékkal.

Oszd meg szeretteiddel az örömhírt és tudasd az új családtag érkezését egyedi módon, személyre szabott megérkeztem lappal, "megszülettem kártyával".

Az egyedi születési értesítő nem csak a gyermek fotóját, de nevét, a születés időpontját, testsúlyát és hosszúságát is tartalmazza.

Amit küldünk:
* Meghívó 13cm x 13cm (egy oldalas), lekerekített sarkokkal
Boríték: 14cmx14cm, gyöngyházfényű, fémesen csillogó kreatív boríték

Amennyiben a grafikán, illetve a betűtípuson szeretnél változtatni, további extra 1500,-Ft szerkesztési díj ellenében lehetőséged van rá. (Ezt a díjat csak akkor számoljuk fel, ha pl. más virágokat szeretnél, más betűtípust vagy a meglévő grafikán túl még valami pluszt szeretnél a lapra).

A RENDELÉS MENETE:
1. A megfelelő mennyiségű terméket tedd a kosárba és indítsd el a vásárlást.
2. A vásárlásról mi kapunk egy értesítést.
3. A vásárlás után kérjük, hogy a megadott email-en küldj el részünkre minden szükséges adatok:
- Név (pontosan úgy, ahogy azt a meghívón látni szeretnéd!)
- születés dátuma és időpontja,
- a baba súlya és mérete,
- a szülők neve (opcionális)
VALAMINT
Egy nagy felbontású fényképet a piciről.

4. Mi a szöveg megérkezését követően elkészítjük az első mintát, amit email-en továbbítunk részedre. Amennyiben a szövegben változtatni szeretnél a mintához képest, kétszeri alkalommal ezt megteheted.
Ha a grafikán vagy a betűtípuson szeretnél változtatni, akkor azt további szerkesztési díj ellenében tudjuk vállalni.
5. Email-en, írásban tudod jóváhagyni a meghívót mind szöveg, mind pedig grafika tekintetében. Ezen jóváhagyás és az összeg elutalása után kezdünk hozzá a nyomdai munkáknak.

FIGYELEM! Csak abban az esetben kezdjük el a nyomtatást, ha a teljes összeg beérkezett bankszámlánkra. Amíg az összeget nem utalod el, a nyomdai munkát nem tudjuk megkezdni!

Átfutási idő 7 munkanap a fizikai példány jóváhagyásától, illetve az összeg beérkezésétől számítva!

Nincs minimum rendelés:) 1 darabot is szívesen elkészítünk.

A kártya 270grammos matt, finoman texturált kiváló minőségű írható fehér papírra lesz nyomtatva és gyöngyház-fényes borítékkal postázva.

Egyedi rendelési igény esetén kérjük, hogy vedd fel velünk a kapcsolatot mielőtt megrendelnéd a terméket.

A termékeink nagyobb példányszámban is kaphatók.

Gondosan csomagolva postázzuk a terméket, hogy ne sérüljön.

A kész termékeken a vízjel nem látható!
A képeken látható minden egyéb dekoráció csak illusztráció, nem képezi a termék részét. (Tehát az ár nem tartalmazza a zöld leveleket vagy selyem szalagot, stb.)

SZERZŐI JOG:
A terméken található grafika, valamint a hozzá tartozó képek szerzői jogvédelem alatt állnak és a szerzői jog ide vonatkozó részei védik. A termék megvásárlásával a grafika tulajdonjoga nem kerül át a vásárlóra, az továbbra is az alkotó tulajdonát képezi.

Copyright StudioIN Budapest

Címeres Babaköszöntő lap, Fotó Megérkeztem képeslap, Bababejelentő kártya, jellemzői

kézműves termék, készítette: Studioin
anyag/összetevő

termékkód
3567689

feltöltve
2019. november 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Címeres Babaköszöntő lap, Fotó Megérkeztem képeslap, Bababejelentő kártya, szállítása

A terméket alapvetően elsőbbségi küldeményként postázzuk.
A szállítási költség a csomagoló anyag árát is tartalmazza.

POSTAI LEVÉLFELADÁS A4-es méretig (Elsőbbségi, NEM AJÁNLOTT!): 600,-Ft
POSTAI LEVÉLFELADÁS A4-es méretig (Elsőbbségi, AJÁNLOTT!!): 800,-Ft
POSTÁN MARADÓ CSOMAGFELADÁS 0,5 KG-IG: 800,-Ft
POSTAI CSOMAGFELADÁS (KISZÁLLÍTÁSSAL): 1.800,-FT
Postai csomagot kiszállítással az
- A4-es méretet meghaladó képek esetében (tehát A3, 30x30cm-es vagy nagyobb),
- a bögrék és egyéb nem szabvány levél méretű csomagok esetén jelölhetsz meg.

Magyar Posta "postán maradó" szolgáltatása számunkra eddig biztonságosnak bizonyult.
Az A4-es lap méretet meghaladó küldeményeket a drága csomag kiszállítás helyett postai levél árában tudjuk ebben a formában elküldeni részedre!
Sajnos erről a Magyar Posta nem küld külön értesítőt, de mi a feladás napján mindenképpen jelezzük, hogy a termék útnak indult.
A csomagod holléte felöl neked kell érdeklődnöd a Postán, ahol a beérkezéstől számítva még 10 napig őrzik azt, ezután visszaküldik hozzánk.

Csomagfeladás GLS FUTÁRRAL: 1 499,-Ft-tól. A csomagfeladási ár súlytól és mérettől függően változhat.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 700 Ft 900 Ft
Postai küldemény Elsőbbségi! (NEM Ajánlott!) 400 Ft 800 Ft

Címeres Babaköszöntő lap, Fotó Megérkeztem képeslap, Bababejelentő kártya, alkotója: Studioin

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: