Szürke fekete sárga 3D mozaik falikép dekoráció - reggeli kávé tea kép

A kép kézműves technikával készült. mérete: 50 cm x 45 cm A minőségi üvegmozaikok, achát szelet és a csiszolt kövek, kavicsok mellett...

kézműves termék, készítette: Hamupupocska
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: mozaik, üvegmozaik, óriási üveggyöngy, fa, csésze, csipke, achát szelet, kanál
technika: famegmunkálás, mozaik

Szürke fekete sárga 3D mozaik falikép dekoráció - reggeli kávé tea kép

Szürke fekete sárga 3D mozaik falikép dekoráció - reggeli kávé tea kép leírása

A kép kézműves technikával készült.
mérete: 50 cm x 45 cm

A minőségi üvegmozaikok, achát szelet és a csiszolt kövek, kavicsok mellett egy elegáns fekete porcelán csésze és egy kézi horgolású térbeli, 3D csipke függöny a képből kiemelkedve alkotják a különleges kép hangulatát. Érdekessége a függöny megkötője ami szabadon lóg, de a függöny alatt rögzítve van. Minden darab a kívánt formára vágva, finomra csiszolva került felragasztásra. A kész kép szürke festett fenyőléccel van keretezve. 2 akasztóval ellátva.
Ha igazán egyedit és különleges ajándékot szeretnél, akkor a 3D mozaik falikép lehet a jó választás.
Nem csak különleges dekoráció, de teli találat lehet bárkinek aki igazán szereti a kávét, a teát. :)

Szürke fekete sárga 3D mozaik falikép dekoráció - reggeli kávé tea kép jellemzői

kézműves termék, készítette: Hamupupocska

termékkód
3566976

feltöltve
2019. november 6.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szürke fekete sárga 3D mozaik falikép dekoráció - reggeli kávé tea kép szállítása

Személyes átvétel jelenleg csak Gyömrőn lehetséges.
Általában 2-3 naponta van postai szállítás. Ha bármi amit megrendeltél sürgős, kérlek jelezd üzenetben és mindent megteszek, hogy soron kívül szállításra kerüljön. Köszönöm!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 4 350 Ft 4 350 Ft

Szürke fekete sárga 3D mozaik falikép dekoráció - reggeli kávé tea kép alkotója: Hamupupocska

Hamupupocska
Fülöp Márta vagyok.
Gyerekkorom óta rajzolok, alkotok, átszabok, felújítok mindent ami a kezem ügyébe akad. Közben elvégeztem pár iskolát, no meg a főiskolát, festettem, könyvet írtam, faragtam, fát munkáltam, bútort újítottam, fotóztam és természetesen burkoltam, mozaikoztam.
Édesapám által volt szerencsém megismerni a templomfestést-restaurálást, gondolom ezért is alakulhatott ki bennem a falak, ablakok, kapuk megmunkálása iránti nagy szeretetem. A kerámia, mozaik és üvegen kívül nagyon szívesen dolgozok a fával, kővel, bőrrel, minden organikus, természetes anyaggal is.
Munkáim olyan alkotások melyeket szeretet és a harmónia ihletett, és sokszor a kávéfüggőségem is :D Készítésüknél minden esetben a különlegességet, a legjobb minőséget, esztétikus megjelenést és jól használhatóságot tartom szem előtt.
2011-ben az országos Ötletmozaik magazin majdnem minden száma közölt egy cikket egy munkámmal. 2013-ban pedig az országos Nagy Barkács Bajnokságon az a megtiszteltetés ért, hogy a zsebes konyhai mozaik falam a Felújítás kategória győztese lett.
Minden darabom egyedi, érdekes és szeretettel készített darab, sok odaadással, lélekkel.
Kívánom, legalább annyi örömöt lelj majd a munkáimban, mint amennyi örömmel én készítem el azokat. :)
Személyes átvétel egyeztetett időpontokban Budapesten adott XIII. kerületi címen, illetve hasonló feltételekkel Gyömrőn lehetséges.

Köszönöm, hogy benéztél!
Keress máskor is. :)
Üdvözöllek,
Hamupupocska - Mozaikvilág

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: