Rebarbara lekvár mentával - kistermelői, kézműves termék

Kistermelői, kézműves rebarbara lekvár mentával. Kóstold meg ezt a rég elfeledett finomságot, ha kedveled a hagyományos finomságokat. K...

kézműves termék, készítette: krotos
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: rebarbara, cukor, menta
technika: élelmiszer előállítás

Rebarbara lekvár mentával - kistermelői, kézműves termék

Rebarbara lekvár mentával - kistermelői, kézműves termék leírása

Kistermelői, kézműves rebarbara lekvár mentával. Kóstold meg ezt a rég elfeledett finomságot, ha kedveled a hagyományos finomságokat. Kevés cukorral és egy pici mentával készítettem, hogy kellően savanykás, pikáns legyen. Fogyaszd csak úgy magában, vagy éppen süteményekbe sütve vagy vajas kenyér tetején. Rengeteg vitamin és ásványi só van benne, egy igazi ínyencség. Igazi gasztroajándék szülinapra, névnapra.

Rebarbara lekvár mentával - kistermelői, kézműves termék jellemzői

kézműves termék, készítette: krotos
anyag/összetevő

színek

termékkód
3567798

feltöltve
2019. november 7.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Rebarbara lekvár mentával - kistermelői, kézműves termék szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 290 Ft 1 290 Ft

Rebarbara lekvár mentával - kistermelői, kézműves termék alkotója: krotos

krotos
Gyermekkori álmom vált valóra, amikor pár éve hozzájutottam egy kertecskéhez. Mindig is ezt szerettem volna csinálni: növényeket, virágokat nevelni, fákat gondozni. De aztán máshogy alakult.

50 évesen elegem lett az eddigi rohanásból, nyüzsgésből. Hónapokat gyötrődtem, hogy mit is csináljak, mit termesszek, hiszen én gazdálkodni szeretnék.

Azt mondják, hogy ha bezársz egy ajtót, kinyílik egy új. Most már biztosan tudom, hogy ez így van. Az egyik éjszaka nagymamámmal álmodtam. Elgondolkodtam.

Amikor még nagymamámnál nyaraltam pici gyerekként egy kicsi faluban, akkor milyen boldog voltam. Mit is csináltunk? Kertészkedtünk, lekvárokat főztünk, befőtteket készítettünk. No és birsalmasajtot. Annak a birsalmasajtnak az ízét ma is érzem a számban. És akkor megszületett a döntés. Felhagyok az eddigi életemmel és arra az útra lépek, amit eddig is tudtam, hogy az én utam. És láss csodát. Éppen volt egy eladó kertecske a lakásunktól pár kilométerre, egy természetvédelmi terület szélén, csodás környezetben. Azonnal éreztem, hogy igen, megérkeztem, végre a helyemre kerültem. Azóta kertészkedek, lekvárokat főzök és soha ilyen boldog még nem voltam.

De a történet itt még nem ér véget, mert az interneten keresgélve rátaláltam a papírból fonott termékekre. És akkor megint azt éreztem, hogy igen, ez kell nekem. De hiszen az én nagypapám - akit soha nem ismertem - kosárfonó volt. Talán örököltem én is a tehetségét, tudását.

Remélem, hogy az én történetemmel és termékeimmel egy pici boldogságot tudok csempészni az életedbe.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek