Liliommintás sötétbarna bőröv (3 cm széles)

Ez a sötétbarna marhabőr öv domború liliommintával díszített, ezüst színű (ötvözetből készült) csat van a végén. A domború minta géppel...

kézműves termék, készítette: TakacsBordiszmu
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: bőr, marhabőr, ötvözet
technika: bőrművesség

Liliommintás sötétbarna bőröv (3 cm széles)

Liliommintás sötétbarna bőröv (3 cm széles) leírása

Ez a sötétbarna marhabőr öv domború liliommintával díszített, ezüst színű (ötvözetből készült) csat van a végén. A domború minta géppel lett belenyomva, hővel.
Az öv 3 mm vastag, hajlékony, kènyelmes viselet.
3 cm széles, 142 cm hosszú, de rövidebb kérhető belőle.

Liliommintás sötétbarna bőröv (3 cm széles) jellemzői

kézműves termék, készítette: TakacsBordiszmu
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3569252

feltöltve
2019. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Liliommintás sötétbarna bőröv (3 cm széles) szállítása

A termékeket személyesen Zákányszéken tudod átvenni, esetleg heti egyszer Szegeden, előre megbeszèlt időpontban.
Postázás: minden terméket ajánlottan adok fel a postán. Nagyobb mennyiség esetén futárszolgálattdl adom fel a csomagot.
A termèkeimre egy év garanciát vállalok. Ha minőségi hibát találsz a kapott terméken, akkor azt kézhezvételtől számítva 2 hétig jelezd!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 500 Ft 1 500 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 1 500 Ft 1 640 Ft
Postai küldemény utánvéttel 2 500 Ft 2 500 Ft

Liliommintás sötétbarna bőröv (3 cm széles) alkotója: TakacsBordiszmu

TakacsBordiszmu
Takács Sándor vagyok, immáron 25 éve foglalkozom bőrműveskedéssel. Eleinte kisebb dolgokat készítettem bőrből: csatokat, ékszereket, majd szépen lassan áttértem a pénztárcákra, övekre.Nagyobb mennyiségben öveket készítek, abból is leginkább nőit, bár a férfi öveimből sincs hiány. Legtöbb övem egy réteg marhabőrből készül, de mivel sok gyönyörű bőr nem lenne elég vastag egy övhöz, ezért akkor al?ragasztok mégegy réteg bőrt, de kizárólag bőrt, és utána levarrom az övet. Pár hónapja beszereztem egy mintanyomó gépet, így lehetőségem lett csod?latos mintákkal díszítenem az öveket.
A pénztárcáimat dombormintával díszítem és minden részét bőrből készítem, így lesznek igazán tartósak.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: