Legyen egyedi gyermeked ágynemű szettje otthon,de az oviban vagy akár a bölcsiben is! Ovis ágynemű szettjeink 100% pamut anyagból kész...

kézműves termék, készítette: GabocaKelengye
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamut, vlies
technika: varrás

Töltött ovis ágynemű garnitúra

Töltött ovis ágynemű garnitúra leírása

Legyen egyedi gyermeked ágynemű szettje otthon,de az oviban vagy akár a bölcsiben is!

Ovis ágynemű szettjeink 100% pamut anyagból készülnek. Bájos mintaválasztékunkból minden gyerek talál neki tetsző ágynemű szettet.

Takaró: 90x135cm
Párna: 50x40 cm

Külsőanyaga: 100% pamut
Töltet::friz,kb átmeneti vastagságú

Az ágynemű garnitúra egy Anti-allergén töltettel készített paplan és párna,melyek külső huzata nem vehető le.

A termék 30 fokon,mosógépben mosható,gőz nélkül vasalható.

Töltött ovis ágynemű garnitúra jellemzői

kézműves termék, készítette: GabocaKelengye
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3569476

feltöltve
2019. november 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Töltött ovis ágynemű garnitúra szállítása

Postai úton történő kézbesítés esetén a postai szabályzatban lefektetett garancia érvényes.

A termékeimre 3 hónap garanciát vállalok. Ez nem vonatkozik a nem megfelelő hőtechnikai ill. mosási eljárásnak kitett termékre és a használatból eredő károsodásra.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 700 Ft 1 700 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 200 Ft 1 200 Ft

Töltött ovis ágynemű garnitúra alkotója: GabocaKelengye

GabocaKelengye
Üdvözlek boltunkban!
Nagymamámtól tanultam a hímezni 36 éve,több technikát is kipróbáltam,de az igazi szenvedélyem a keresztszemes és a gobelin,amivel több díjat is nyertem,képeim zsűrizettek.
De unokám születésekor jött az új "feladat",a baba kelengyére nem megfelelő ez a hímzési mód,így találtam rá az applikációs technikára,amibe azonnal bele szerettem.
Aztán jött a gondolat......talán van igény másnak is az egyénire,a tradicionálisra,így alakult,jött létre a Gabóca!
Segítségem Pa-Mi(aki szerintem varrógéppel született),vele álmodom,tervezem és készítem termékeimet.
Nézelődj,térj vissza gyakran!!
Gabóca

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: