Születésnapi, névnapi képeslap, anyák napi, virág pilangó, anyák napja

A képeslap mérete 11,5cm x 15cm, kinyitható, belülre saját üzenet, jókívánság írható, anyák napjára, születés- és névnapra, akár ballag...

kézműves termék, készítette: Mimizuku
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: kartonok, 3d-s ragasztóbélyeg, pearl pen
technika: mindenmás, papírművészet

Születésnapi, névnapi képeslap, anyák napi, virág pilangó, anyák napja

Születésnapi, névnapi képeslap, anyák napi, virág pilangó, anyák napja leírása

A képeslap mérete 11,5cm x 15cm, kinyitható, belülre saját üzenet, jókívánság írható, anyák napjára, születés- és névnapra, akár ballagásra is elküldhető, vagy ajándékkísérőként csatolható. Borítékkal adom.

Születésnapi, névnapi képeslap, anyák napi, virág pilangó, anyák napja jellemzői

kézműves termék, készítette: Mimizuku

színek

termékkód
3592054

feltöltve
2019. november 29.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Születésnapi, névnapi képeslap, anyák napi, virág pilangó, anyák napja szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 515 Ft 685 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 565 Ft 795 Ft

Születésnapi, névnapi képeslap, anyák napi, virág pilangó, anyák napja alkotója: Mimizuku

Mimizuku
Kedves Vásárló!

Üdvözöllek boltomban, köszönöm, hogy ellátogattál hozzám.

Anikó vagyok Pest megyéből. Az ún. punchart (formalyukasztásos) technika áll közel hozzám, amit hobbi szinten űzök szabad időmben. Arra gondoltam, hogy munkáim esetleg másokat is érdekelhetnek, ezért vágtam bele a boltba. Alkalmakra üdvözlőlapokat, ajándékkísérő kártyákat, könyvjelzőket, faliképeket készítek. Előszeretettel használok különféle kartonokat, dekorgumikat, szalagokat, strasszokat, stencileket, nyomdákat és minden más apróságot, ami fellelhető környezetünkben. Keresem az újrafelhasználható papírokat is, ezért munkáim részben környezetbarátnak is tekinthetők.

Folyamatosan töltöm fel újabb termékeimet, ezért ha erre jársz ugorj be hozzám, hátha találsz valami érdekeset Magadnak vagy szeretteidnek. A boltomban található termékek azonnal hozzáférhetőek, de ha valamiből több darabot szeretnél vagy véletlenül kifogyott volna írj egy üzenetet, és én néhány napon belül készítek a fotón láthatóhoz közel azonosat.

A postázásról külön váltsunk üzenetet, mert mindig vannak változások. Budapesten személyes átadásra is sor kerülhet a Széll Kálmán tér környékén.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: