Zöld fehér vintage mozaik szív kavics kép- 3D falikép dekoráció természetes kő kép

A kép kézműves technikával készült, természetes alapanyagokból. Kampó és akasztó nélkül mérve az alapja: 20 cm x 11,5 cm. Rusztikus...

kézműves termék, készítette: Hamupupocska
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: , fa lap, festék
technika: famegmunkálás, mozaik

vagy
Felhasználó fotó
{{user.name}}
{{user.email}}
Másik e-mail használata
Fizetési és szállítási mód
Bejelentkezés vagy regisztráció
{{ errors.invalidEmailMsg }} Folytatás
Regisztráció
Szállítási adatok
{{ errorMessage('name') }}
{{ errorMessage('email') }}
{{ errorMessage('user_name') }}
{{ errorMessage('password') }}
{{ errorMessage('password2') }}
{{ errorMessage('phone_number') }}
Szállítási cím
{{ errorMessage('country') }}
{{ errorMessage('zip_code') }}
{{ errorMessage('city') }}
{{ errorMessage('house_number') }}
{{ errorMessage('contract') }}
{{ errorMessage('captcha') }}
Jelentkezz be
{{ errors.loginErrorMsg }}
Belépés
Hiba történt a szállítási adatok lekérdezése közben! Hálózati hiba történt, kérjük próbáld újra!
Összesen
Termék ára: {{ product.price }} Ft
Szállítási költség: {{ postagePrice }} Ft
Teljes összeg: {{ totalPrice }} Ft
{{ errors.missingPostageError }}

A vásárlás folyamatban van, kérünk, hogy ne kattints el az oldalról!
{{ errors.checkoutErrorMsg }}

Zöld fehér vintage mozaik szív kavics kép- 3D falikép dekoráció természetes kő kép

Zöld fehér vintage mozaik szív kavics kép- 3D falikép dekoráció természetes kő kép leírása

A kép kézműves technikával készült, természetes alapanyagokból.

Kampó és akasztó nélkül mérve az alapja: 20 cm x 11,5 cm.

Rusztikus, tömör, 2.5 cm vastag csiszolt, kezelt és selyemfényű lakkal kezelt fenyőfa alapra, szív alak formára vágott és csíszolt kövek felhasználásával készült ez a kedves kép. Akrillal festve. Nagyon sima és kellemes a felülete.
Ha igazán egyedit és különleges ajándékot szeretnél, bármely alkalomra, akár nőnap, anyák napja, születés nap, névnap, vagy csak úgy ... akkor a 3D falikép lehet a tökéletes választás.
Minden listázott alkotásom készleten van, így azonnal elvihető.

Bármilyen alkalomra kedves ajándék lehet: babaváró, házavató, születésnap, névnap, pedagógus nap, ballagás, anyák napja, valentin akár karácsony, vagy akár csak úgy ... :)

Zöld fehér vintage mozaik szív kavics kép- 3D falikép dekoráció természetes kő kép jellemzői

kézműves termék, készítette: Hamupupocska
anyag/összetevő

színek

termékkód
3687127

feltöltve
2020. március 26.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Zöld fehér vintage mozaik szív kavics kép- 3D falikép dekoráció természetes kő kép szállítása

A körülményekre való tekintettel hetente egyszer van futáros szállítás. Ha bármi amit megrendeltél sürgős, kérlek jelezd üzenetben és mindent megteszek, hogy ha lehet, hogy mielőbb szállításra kerüljön. Megértésedet Köszönöm!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 611 Ft 1 611 Ft

Zöld fehér vintage mozaik szív kavics kép- 3D falikép dekoráció természetes kő kép alkotója: Hamupupocska

Hamupupocska
Fülöp Márta vagyok.
Gyerekkorom óta rajzolok, alkotok, átszabok, felújítok mindent ami a kezem ügyébe akad. Közben elvégeztem pár iskolát, no meg a főiskolát, festettem, könyvet írtam, faragtam, fát munkáltam, bútort újítottam, fotóztam és természetesen burkoltam, mozaikoztam.
Édesapám által volt szerencsém megismerni a templomfestést-restaurálást, gondolom ezért is alakulhatott ki bennem a falak, ablakok, kapuk megmunkálása iránti nagy szeretetem. A kerámia, mozaik és üvegen kívül nagyon szívesen dolgozok a fával, kővel, bőrrel, minden organikus, természetes anyaggal is.
Munkáim olyan alkotások melyeket szeretet és a harmónia ihletett, és sokszor a kávéfüggőségem is :D Készítésüknél minden esetben a különlegességet, a legjobb minőséget, esztétikus megjelenést és jól használhatóságot tartom szem előtt.
2011-ben az országos Ötletmozaik magazin majdnem minden száma közölt egy cikket egy munkámmal. 2013-ban pedig az országos Nagy Barkács Bajnokságon az a megtiszteltetés ért, hogy a zsebes konyhai mozaik falam a Felújítás kategória győztese lett.
Minden darabom egyedi, érdekes és szeretettel készített darab, sok odaadással, lélekkel.
Kívánom, legalább annyi örömöt lelj majd a munkáimban, mint amennyi örömmel én készítem el azokat. :)
Személyes átvétel egyeztetett időpontokban Budapesten adott XIII. kerületi címen, illetve hasonló feltételekkel Gyömrőn lehetséges.

Köszönöm, hogy benéztél!
Keress máskor is. :)
Üdvözöllek,
Hamupupocska - Mozaikvilág

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: