Itt a tavasz! :-) Új tavaszi kollekció készült, aminek része egy galléros, kék színátmenetes tavaszi póló. Rendelhető hozzá illő, rugal...

kézműves termék, készítette: Piselli
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: pamut
technika: varrás

Barbie babaruha kék galléros póló

Barbie babaruha kék galléros póló leírása

Itt a tavasz! :-) Új tavaszi kollekció készült, aminek része egy galléros, kék színátmenetes tavaszi póló. Rendelhető hozzá illő, rugalmas anyagból készült sárga vagy fehér színű nadrág is, vagy akár egy tavaszi kabát.

Barbie babaruha kék galléros póló jellemzői

kézműves termék, készítette: Piselli
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3594223

feltöltve
2019. december 2.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Barbie babaruha kék galléros póló szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 900 Ft 700 Ft

Barbie babaruha kék galléros póló alkotója: Piselli

Piselli
Sziasztok!

Saját készítésű, varrott Barbie ruhákat találtok a boltomban, remélem, nektek is tetszeni fognak! : -) A babaruhák 30 cm-es, szabványos méretű Barbie babákra készültek. A kollekció egyedisége, valamint a minőségi anyagok felhasználása, amit igyekeztem igényes munkával elkészíteni garantálja, hogy a megvásárolt babaruha nem fog csalódást okozni. Ezek az egyedi darabok remek alternatívái a lélektelen, műanyag termékeknek. A gyári ruhákkal az a baj, hogy műanyagok, giccsesek, szakadnak, igénytelenek. Ezeket a ruhákat nemcsak egyszer lehet feladni a babára, moshatóak, szépek, jó a tapintásuk, jól variálhatóak.

A legtöbb ruhát más anyag és színösszeállításban is el tudom készíteni, ezt az igényedet jelezd belső üzenetben.
A megrendelésre készülő terméket csak a vételár megérkezése után tudom elkészíteni. Köszönöm a megértést!
A csomagot ajánlott küldeményként adom fel, vagy Webox, Foxpost csomagautomatánál vehető át, illetve személyes átvételre is lehetőség van Budapesten.

Jó böngészést, jó vásárlást kívánok, köszönöm, hogy benéztél hozzám!

Évi

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: