Egy igazi klasszikus: a fekete... Akár színházba, akár egy hosszú városnézésre indulsz, ezzel az egyedi táskával biztosan kitűnsz a töm...

kézműves termék, készítette: ivettfonala
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: szalagfonal, karabiner, pamutvászon táskabélés
technika: horgolás

Fekete horgolt kézitáska

Fekete horgolt kézitáska leírása

Egy igazi klasszikus: a fekete... Akár színházba, akár egy hosszú városnézésre indulsz, ezzel az egyedi táskával biztosan kitűnsz a tömegből.

Fekete színű szalagfonalból kézzel horgoltam ezt a kistáskát, ami nem is olyan kicsi. A mérete 30*20 cm, mélysége 10 cm.
A fekete egyhangúságát egy vékony szürke csík töri meg.

Kialakított fülének köszönhetően kézben vihető.

Nikkelezett nyitható karabinerre kis táska bojtot is készítettem rá fekete és szürke színekből, amitől igazán egyedi. Ezt bármikor egy mozdulattal lecsatolhatod.

A záródást mágneses táskapatenttal oldottam meg. A rendszerezés kedvéért a fonalhoz színben illő szürke pöttyös bélést varrtam a táskába pamutvászonból, amin 2-2 kis zsebecske található, kulcsnak, telefonnal, zsepinek.

A táskának nem túl nagy a teherbírása, de a legszükségesebb holmiaid garantáltan beleférnek (pénztárca, telefon, zsepi, napszemüveg, kulcs).

A táskabojt lecsatolása után mosható.

Fekete horgolt kézitáska jellemzői

kézműves termék, készítette: ivettfonala

technika

színek

termékkód
3474542

feltöltve
2019. augusztus 4.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Fekete horgolt kézitáska szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Futárszolgálat utánvéttel 1 690 Ft 1 690 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 490 Ft 1 490 Ft

Fekete horgolt kézitáska alkotója: ivettfonala

ivettfonala
Egy bűvös kapcsolat az, ami köztem és a fonalak között van... Mikor egymásra találtunk, csak ő volt én, és a képzeletemben az a kép, ami kettőnkből születik.
Mikor horgolok, egy más világban vagyok. A táskákba, kosarakba ilyenkor "belehorgolom" a nyugalmat, a harmóniát, a mosolyt és a szeretetemet is <3 Nektek...

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: