Piros türkíz ásványi karkötő lávakővel, 1 cm-es, gömb alakú magas minőségű természetes féldrágakövekből

Piros türkíz ásványi karkötő lávakővel, 1 cm-es, gömb alakú magas minőségű természetes féldrágakövekből Különleges rajzolatú természet...

kézműves termék, készítette: Nerika81
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: türkíz , lávakő
technika: ékszerkészítés

Piros türkíz ásványi karkötő lávakővel, 1 cm-es, gömb alakú magas minőségű természetes féldrágakövekből

Piros türkíz ásványi karkötő lávakővel, 1 cm-es, gömb alakú magas minőségű természetes féldrágakövekből leírása

Különleges rajzolatú természetes ásványok, melyek egyedi megjelenést biztosítanak változatos élethelyzetekben viselőjük számára
A karkötő 16cm-es csuklóra felel meg.
Igény szerint méretre igazítjuk. Nagyobb méret plusz költséggel jár.

Több karkötő esetén a postaköltség egyezetetése email-ben.

Piros türkíz ásványi karkötő lávakővel, 1 cm-es, gömb alakú magas minőségű természetes féldrágakövekből jellemzői

kézműves termék, készítette: Nerika81
anyag/összetevő

színek

termékkód
3596305

feltöltve
2019. december 3.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Piros türkíz ásványi karkötő lávakővel, 1 cm-es, gömb alakú magas minőségű természetes féldrágakövekből szállítása

Banki átutalás megérkezése után két munkanapon belül postázok elsőbbségi, törékeny, ajánlott küldeményként.
Személyes átvételre Pacsán van lehetőség.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 1 000 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 650 Ft 1 100 Ft

Piros türkíz ásványi karkötő lávakővel, 1 cm-es, gömb alakú magas minőségű természetes féldrágakövekből alkotója: Nerika81

Nerika81
Köszöntelek Boltomban!

Jelenleg karkötők készítésével foglalkozunk barátnőmmel.

Üvegfestéssel foglalkozom hobby szinten. Képeimet precíz munkával, gondosan készítem el, örömet szerezve ezzel másoknak. Remek választás lehet névnapra, születésnapra, évfordulóra, karácsonyra, bármilyen alkalomra...
Egyedi elképzelést is megvalósítok, fordulj hozzám bizalommal!

Ha olyan kép tetszett meg, amit már eladtam, újrakészítem. Természetesen a kikevert színek eltérhetnek, ettől egyediek a képek.

Garanciavállalás: amennyiben a termék nem nyerte el a tetszésedet, 5 napon belül visszaküldheted, és visszatérítem az árát. /a postai feladási árat leszámítva/

A megvásárolt terméket a beérkezett utalást követően két munkanapon belül postázom.
Az egyedi elképzeléseket vagy egy már eladott kép reprodukálását igyekszem rövid idő alatt elkészíteni /1-2 hét/, a kép nagyságától, bonyolultságától és egyéb hétköznapi elfoglaltságaimtól függően.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: