Babakocka csörgővel - játék & sport - 3 éves kor alattiaknak - babakocka - Meska.hu Babakocka csörgővel - játék & sport - 3 éves kor alattiaknak - babakocka - Meska.hu Babakocka csörgővel - játék & sport - 3 éves kor alattiaknak - babakocka - Meska.hu
Babakocka csörgővel - játék & sport - 3 éves kor alattiaknak - babakocka - Meska.hu Babakocka csörgővel - játék & sport - 3 éves kor alattiaknak - babakocka - Meska.hu Babakocka csörgővel - játék & sport - 3 éves kor alattiaknak - babakocka - Meska.hu
Babakocka csörgővel - játék & sport - 3 éves kor alattiaknak - babakocka - Meska.hu
Babakocka csörgővel - játék & sport - 3 éves kor alattiaknak - babakocka - Meska.hu
Babakocka csörgővel - játék & sport - 3 éves kor alattiaknak - babakocka - Meska.hu
Babakocka csörgővel - játék & sport - 3 éves kor alattiaknak - babakocka - Meska.hu Babakocka csörgővel - játék & sport - 3 éves kor alattiaknak - babakocka - Meska.hu Babakocka csörgővel - játék & sport - 3 éves kor alattiaknak - babakocka - Meska.hu
Babakocka a legkisebbeknek. A termék minőségi pamutvászonból készült. A kocka éleibe különböző színű és vastagságú szalagot varrtam. A kocka oldalait béleltem, hogy vastagabbak, ezáltal strapabíróbbak legyenek. Minden varrást dupla soron készítettem el, hogy használat során minél tovább tartson. Habszivacs töltőanyaggal töltöttem, mely lehetővé teszi, hogy szükség esetén mosható legyen és a szivacs nem fog összecsomósodni. Mosása csak 30 fokon lehetséges mosózsákban vagy egy párnahuzatban. Szárítógépben nem szárítható. A kocka belsejében csörgő található. Mérete kb 13 x 13 cm éltől élig mérve Szép napot, jó nézelődést kívánok EveDesign
Összetevők

pamutvászon, cérna, bélés, töltőanyag, grosgrain szalag, filc


Ára

/ db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

varrás, hímzés


Jellemző
játék & sport, 3 éves kor alattiaknak, babakocka, babajáték, fejlesztő, címkés, kocka, babakocka, fogzás, csörgő

Színek

mintás


Termékkód

3987561







Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Személyes átvétel
(Herceghalom)
0 Ft 0 Ft
csomagautomata előre fizetéssel
990 Ft 990 Ft
házhoz szállítás előre fizetéssel
2 190 Ft 2 190 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel
2 785 Ft 2 785 Ft
Csomagpiac (MPL futár) házhoz szállítás előre fizetéssel
1 600 Ft 1 600 Ft
Postától postáig előre fizetéssel (kisebb méretű csomag)
1 500 Ft 2 190 Ft

Készítette

EveDesign

EveDesign

Saját kézzel, szívvel-lélekkel

5 (1569)

EveDesign boltja  ›

Róla mondták

“Megérkezett, olyan szép, amilyen a képen. A név himzése is nagyon szép.”

Csilla199004 Csilla199004

Egyedi rendeléseket is vállal

EveDesign további termékei

Neked ajánljuk.

Hasonló termékek