A szülőköszöntő ajándéknak nem csupán az a célja, hogy köszönetet mondj az esetleges anyagi vagy egyéb segítségért, hanem, hogy felhívd...

kézműves termék, készítette: Monik68
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen látotthoz képest több részletben is eltérhet.

anyaga: üveg, zsinór, csipke, szalag
technika: mindenmás

Szülő köszöntő díszüveg

Szülő köszöntő díszüveg leírása

A szülőköszöntő ajándéknak nem csupán az a célja, hogy köszönetet mondj az esetleges anyagi vagy egyéb segítségért, hanem, hogy felhívd rá a figyelmüket, hogy bár az életed most egy új szakaszba lép, de ők mindig fontosak lesznek számodra.

Mi legyen a szülőköszöntő ajándék?

Én saját készítésű és mindenkinek más ötlet alapján készítem el köszönet ajándékaimat. Az üveg , amit készítk készülhet saját fotóval, amelyre mindig boldogan fognak emlékezni. A fotó mellé szép köszönő szavak is kerülhetnek az üvegre .

Díszítést mindig az esküvő hangulatához , szineihez szoktam igazítani .

Megajándékozsnál érezteted szüleiddel, hogy továbbra is számítasz rájuk, az ajándékkal pedig köszönetet mondhatsz mindenért, amit tőlük kaptál!

Szülő köszöntő díszüveg jellemzői

kézműves termék, készítette: Monik68
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
2964230

feltöltve
2019. augusztus 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Szülő köszöntő díszüveg szállítása

Termékeimet mindig futárszolgálattal küldöm háztól -házig történő szállítással minden esetben gondosan becsomagolva. Előzetes egyeztetés alapján lehetőség van személyes átvételre Miskolcon.

25000 Ft feletti vásárlás esetén a szállítás ingyenes.
UTÁNVÉTTEL NEM POSTÁZOM!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
25000 Ft vásárlás felett a szállítás 0 Ft 0 Ft

Szülő köszöntő díszüveg alkotója: Monik68

Monik68
Nagyon szeretek különleges dolgokat alkotni, így nem tartozom azok közé, akik futószalagon gyártják az egyforma esküvői dekorációkat, ajándékokat, csokrokat.
Minden termékem egyedi és megismételhetetlen.
Törekszem arra, hogy valami varázslatosat készítesek erre a nagy napra, és arra, hogy ez örök emlék legyen számodra, vagy az ajándékozottnak.

Számomra az egyik legnagyobb minőségi elismerés, hogy volt vásárlóim gyakran visszajárnak oldalamra és újabb és újabb GARANTÁLTAN MINŐSÉGI termékeket vásárolnak tőlem.

Menyasszonyi örökcsokrok, esküvői poharak, köszönetajándékok, szülőköszöntő üvegek, virágboxok, pénzátadóüvegek és ...

Sorolhatnánk még sokáig, de mindegyiknek közös vonása, hogy kérésetekre csodálatosabbnál csodálatosabb esküvői kiegészítőket, ajándékokat készíthetek nektek, melyről Ti is meggyőződhettek ha megnézitek a már elkészült termékeket.

Termékeimet rendelés alapján készítem, azok vannak készleten, amelyik mellett jeleztem és azonnal megvásárolhatóak, de a rendeléstől számított egy- két héten belül bármelyik termékemet vagy elképzelésedet el tudom készíteni neked!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek