Holland pólófonalból készült mandala szőnyeg. Saját tervezés! Átmérője: 120 cm Vastagsága: kb 1,5 cm Színei: sárga, narancssárga, gy...

kézműves termék, készítette: Murda
anyaga: pamutfonal
technika: horgolás

Napsugár Mandala

Napsugár Mandala leírása

Holland pólófonalból készült mandala szőnyeg.
Saját tervezés!

Átmérője: 120 cm

Vastagsága: kb 1,5 cm

Színei: sárga, narancssárga, gyöngy

Mosható 30 fokon, kímélő programmal, illetve mosószerrel.

A szőnyegeim egyediek, nem készítek két ugyanolyat belőlük, ezért garantálom, hogy amit megvásárolsz, az más otthonában nem köszön vissza.

Kellemes nézelődést!

Napsugár Mandala jellemzői

kézműves termék, készítette: Murda
anyag/összetevő

technika

termékkód
3480882

feltöltve
2019. augusztus 9.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Napsugár Mandala szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 1 200 Ft 1 200 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 200 Ft 1 200 Ft

Napsugár Mandala alkotója: Murda

Murda
Üdvözöllek kedves látogató!

Tisztességes szakmámat tekintve szociálpedagógus volnék, zárójelben pedig egyéb számomra boldogító dolgokkal foglalkozom, mint például az írás, és az olvasás.

Varrással gyermekkorom óta ismerkedem, de életem részévé a gyermekeim születése óta, lassan nyolc éve vált.

Inspirál nagyon sok minden, a színek, a természet, a gyerekek göndör kacaja, és a gondoskodás, mellyel feléjük fordulnak az édesanyák.

Leginkább annak örülök a legjobban, amikor egyedi kéréssel keres meg valaki, és én azt teljesíthetem.

Kizárólag a legjobb minőségű német Gütermann cérnával dolgozom, és jórészt designer textilekkel, melyek egy része kapható itthon, egy része azonban csak külföldön.

Igyekszem minőségi terméket kiadni kezeim közül, ezzel igényessé tenni a körülöttünk lévő világot.

Remélem megtalálod számításodat itt a Murda boltban, és elégedetten térsz majd vissza ide minden alkalommal, amikor szükséged lesz valamire!

Üdvözlettel: Murányi Tünde

Murda Fabric

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: