Áttetsző és különböző drapp árnyalatúvá gyúrt süthető gyurmából készítettem ezt a medált. Az alapja áttetsző, az indák a beige különböz...

kézműves termék, készítette: andreart
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: ékszergyurma, viaszolt szál
technika: gyurma, ékszerkészítés

Tejeskávés beige finomság

Tejeskávés beige finomság leírása

Áttetsző és különböző drapp árnyalatúvá gyúrt süthető gyurmából készítettem ezt a medált. Az alapja áttetsző, az indák a beige különböző árnyalataiban kacskaringóznak. Fölül az alap anyagából készített áttetsző "gyöngy" zárja. A finom, visszafogott, egyszerű de bájos ékszereket kedvelő hölgyek kedvence lehet.
A medált nyers színű viaszolt zsinórra fűztem.
A medál mérete a "gyönggyel" együtt: kb. 6 x 1,7 cm.

Tejeskávés beige finomság jellemzői

kézműves termék, készítette: andreart
anyag/összetevő

színek

termékkód
2831537

feltöltve
2019. augusztus 12.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Tejeskávés beige finomság szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 500 Ft 700 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel 600 Ft 800 Ft

Tejeskávés beige finomság alkotója: andreart

andreart
Kedves Látogató, Érdeklődő!

Engedd meg, hogy ebben a rövid bemutatásban a tegező formát használjam, mert így sokkal közvetlenebb hangon szólíthatlak meg!
Örülök, hogy rátaláltál a kis boltomra. Szeretettel látlak és állok rendelkezésedre. Boltomban csupa olyat találsz, ami számomra kedves, és belőlem hordoz valamit.
Lételemem az alkotás, de egyelőre csak hobbi szinten művelhetem. Minden kézműves technika és újdonság érdekel, mégis leginkább a népművészetünk mai, viselhető darabokba való átültetése, motívumainak továbbgondolása foglalkoztat.
Ékszereket, képeket készítek legszívesebben, gyurma, nemez és tűzzománc technikával.

Nézz körül a boltomban, s ha találsz olyat, ami kedvedre való, vagy más színben, méretben, kis változtatásokkal, kiegészítésekkel tudnál elképzelni, keress bátran!

Köszönöm szépen a figyelmedet, érdeklődésedet!
Üdvözöllek:
Andreart

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek: