A harmóniára törekedtem,mikor ezt a karkötőt fűztem,ezért is került bele díszítésként a buddha fej. Színes kagylóhéjkorongokkal díszíte...

kézműves termék, készítette: rdgm
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: amazonit, rodonit, kagylóhéjkorongok, fém köztes, gumis damil
technika: ékszerkészítés, gyöngyfűzés, gyöngyhímzés

Amazonit-rodonit ásványkarkötő

Amazonit-rodonit ásványkarkötő leírása

A harmóniára törekedtem,mikor ezt a karkötőt fűztem,ezért is került bele díszítésként a buddha fej. Színes kagylóhéjkorongokkal díszítettem. A mérete kb 17-17,5 cm,amit kívánságra tudok módosítani.

Az Amazonit, más néven zöld földpát, a torok és a szív csakra köve. Lelkierőt ad és pozitív gondolkodást hoz. Segít a gyászban, feloldja a szomorúságot és megnyugtatja a viselőjét. Pozitív hatással van az idegrendszerre, torokra, pajzsmirigyre, májra és csontritkulás esetén is hatékonyan alkalmazható. Mivel erős görcsoldó, így ajánlott, hogy szülés közben a kezünkbe tartsuk, illetve a menstruációs panaszokat is enyhíti.
Védelmet biztosít az elektromágneses szennyeződés ellen, ezért ajánlott az asztalunkra tenni, ha sokat vagyunk számítógép előtt.

A Rodonit, görög eredetű szó, jelentése rózsa. Mindössze 200 éve ismerjük önálló ásványként. Az egyik legerősebb sebgyógyító, még a régi hegeket is át tudja változtatni normális bőrré. Régen a megbocsátás kövének nevezték, mert segít megsemmisíteni akár az előző életekből származó érzelmi sebeket, és arra ösztönöz, hogy vegyük észre, az éremnek mindig két oldala van. Arra figyelmeztet, hogy ne álljunk bosszút, mert az mindig önpusztító hatású és valójában, amit partnerünkben nem szeretünk, az bennünk is meg van. Egyensúlyban tartja a jint és a jangot, energiával tölti fel a szívcsakrát. Serkenti a keringést, jótékonyan hat a csontnövekedésre, a hallószervekre, gyógyítja a tüdőtágulást, az ízületi gyulladást és növeli a termékenységet. Mivel erős sejtregeneráló, gyógyítani tudja az autoimmun betegségeket, a gyomorfekélyt és akár szklerózis multiplexet. Gyógyítja a gyerekeknél kialakult olvasási nehézségeket, amelyek általában lelki problémából adódnak, és eltávolítja a szervezetben keletkező blokkokat, ezáltal szabaddá teszi az energiaáramlásunkat.

Amazonit-rodonit ásványkarkötő jellemzői

kézműves termék, készítette: rdgm

színek

ajándék nekik

termékkód
3486596

feltöltve
2019. augusztus 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Amazonit-rodonit ásványkarkötő szállítása

Az általam készített termékekre 6 hónap garanciát vállalok.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel 490 Ft 490 Ft

Amazonit-rodonit ásványkarkötő alkotója: rdgm

rdgm
Üdvözlök mindenkit az oldalamon!
Nagyon régen regisztráltam már erre,a csodás kézműveseket felvonultató oldalra,mindig csodáltam az egyedi alkotásokat.Engem inspirált arra,hogy én is belecsöppenjek ebbe a világba.Beleszerettem az ásványokba,és hogy még jótékony hatása is van,az már csak hab a tortán. :)
Hobbi szinten készítem a karkötőimet,tükrözve ezzel a saját stílusomat,remélem,hogy sokaknak megtetszenek az alkotásaim.
Ha van egyedi elképzelésed,hogy milyen ékszert szeretnél,bátran vedd fel velem a kapcsolatot,elkészítem számodra álmaid vágyát!
Bármelyik karkötőhöz kérhetsz fityegőt,csak írd meg,és kiválasztjuk a megfelelőt számodra.A karkötőméret kiválasztásánál vedd figyelembe,hogy itt a kész méretek vannak feltüntetve,pl.ha a kész méret 17 cm,akkor az kb. 16 cm-es csuklóra lesz jó. 20 cm csuklóméret felett az alapár változik,ezt vedd figyelembe +500 ft-tal kerül többe ,ha ennél nagyobb méretre van szükséged,kérlek jelezd ezt felém a vásárlás előtt,ez természetesen a férfi karkötőkre nem vonatkozik.
Ajándékdoboz korlátozott számban kérhető az ékszerekhez,kérlek előtte egyeztessünk,hogy van-e az alkalomra megfelelő.

A kristályok szépsége és ereje felpezsdítheti energiáinkat és tartalmasabbá a mindennapjainkat. :))
Ha személyes átvételt szeretnél,előtte mindenképp szükséges egyeztetés.

Befejezésül,pár jó tanács az ásványékszerekkel kapcsolatban:

1.Ha karkötőt rendelsz,a csuklódat,kérlek pontosan mérd meg,ugyanis csak így tudok számodra megfelelő méretű karkötőt készíteni.Én ehhez a mérethez 1 cm-t adok hozzá,ez lesz a te karkötőd mérete.
2.Ezek az ásványok kényes darabok,kérlek vigyázz rájuk,de tedd ki magas hőmérsékletnek,illetve túl hidegnek,ha lehet ne ebben mosogass illetve tisztálkodj.
3.Ha úgy érzed "piszkos" a karkötőd hideg vízzel tisztíthatod,de finoman törölgesd meg.Vedd figyelembe,hogy a felhasznált strasszos köztesek nem minden esetben viselik jól tiszítást.

Ha betartod ezeket a használati utasításokat,biztosan sokáig élvezheted a karkötődet.Köszönöm,hogy benéztél hozzám,és elolvastad. :)

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek