Vintage falióra. Párizs-Eiffel torony-romantika. :-)

Ez az impozáns falióra 33 cm átmérőjű, franciás hangulatú, igazán nőies darab, melyre fa számokat tettem, festés után szalvétával és tr...

kézműves termék, készítette: Regikislany
rendelésre készül, elkészítési idő: ~7 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: fa, akrillakk, akrilfesték, szalvéta, transzfer
technika: festett tárgyak, decoupage, transzfer és szalvétatechnika

Vintage falióra. Párizs-Eiffel torony-romantika. :-)

Vintage falióra. Párizs-Eiffel torony-romantika. :-) leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Ez az impozáns falióra 33 cm átmérőjű, franciás hangulatú, igazán nőies darab, melyre fa számokat tettem, festés után szalvétával és transzferrel díszítettem vintage-stlusban, végül lakkoztam. Az óraszerkezet akasztós, csendes és 1 db sima ceruzaelemmel működik. Szép ajándék lehet Párizs-rajongóknak, romantikus hölgyeknek. :-) Nedves ruhával tisztítható.
A termékeimen lévő fotók, feliratok, leginkább transzfertechnikával készülnek /NEM kivágott és ragasztott papír!/, amely nem könnyű elkészítési mód, ám ennek köszönhetően teljesen belesimul, beleolvad a termék felületébe a felirat, a minta, a fénykép. :-)

Vintage falióra. Párizs-Eiffel torony-romantika. :-) jellemzői

kézműves termék, készítette: Regikislany

ajándék nekik

termékkód
3401372

feltöltve
2019. augusztus 14.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Vintage falióra. Párizs-Eiffel torony-romantika. :-) szállítása

Kérlek vedd figyelembe, hogy a postaköltség tájékoztató jellegű, hiszen minden termékemnek más és más a súlya, de próbálom mindig megtalálni a legkedvezőbb megoldást. :-) Portékáimat igyekszem úgy csomagolni, hogy biztonságosan, sérülésmentesen érkezzen meg tulajdonosához. :-) A "Postai küldemény ajánlottan" opció csak azoknál a termékeimnél vehető igénybe, melyek mérete és magassága akkora, hogy befér egy levélbedobó nyíláson. Ha ennél nagyobb a csomagod, akkor "Postán maradó" csomagként veheted igénybe a szolgáltatást, ugyanezért az árért. Ebben az esetben csomagodért be kell menned a postára és ott veheted át.
Személyes átvétel Orosházán és környékén lehetséges. :-)

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Személyes átvétel 0 Ft 0 Ft
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft
Postai küldemény előre fizetéssel 1 550 Ft 1 760 Ft
Futárszolgálat előre fizetéssel 1 505 Ft 1 670 Ft
MPL Csomagautomata 890 Ft 1 020 Ft
GLS Csomagpont (házhoz) 1 848 Ft 2 743 Ft
Foxpost cs.aut./méretfüggő! 799 Ft 1 099 Ft
50dkg-ig/2kg-ig!Postai küldemény, ajánlott, előre fizetéssel 685 Ft 1 405 Ft