Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu
Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu
Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu
Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu
Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu
Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu
Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu Goldfluss szív - réz fülbevaló -  - Meska.hu
Vörösréz drótból és goldflussból készült fülbevaló. Hossza akasztóval együtt 2,6 cm. A kész fülbevalót antikoltam, políroztam.
Összetevők

vörösréz drót, goldfluss


Ára

/ pár


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

ékszerkészítés, fémmegmunkálás


Jellemző
vörösréz, drótékszer, szív, barna, goldfluss, üveg, csillámos

Színek

barna, réz


Termékkód

3488539


Eladó

Magánszemély

Az ékszereket karton dobozkában, bélelt borítékban, ajánlva adom fel, az utalás számlára érkezését követő munkanap. 10 000 Ft feletti vásárlás esetén a csomagolási és postaköltséget átvállalom.
Minden termékemre garanciát vállalok. Ha a megvásárolt ékszer élőben nem olyan, mint kép alapján gondoltad, 8 napon belül akár indoklás nélkül is visszaküldheted, és vagy cserélem, vagy visszautalom az árát.
Ha az ékszer használat közben sérül, akár jóval a vásárlást követően is, visszaküldés után javítom (ha be tudom hozzá szerezni a megfelelő ásványt, gyöngyöt). Amennyiben a sérülés az én hibámból következik be, ingyen javítom.

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
Postai küldemény (ajánlott) előre fizetéssel
520 Ft 520 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előre fizetéssel
580 Ft 580 Ft

Készítette

Róla mondták

“Egy darabka természet, egyik kedvenc növényem tökéletes, gyönyörű másolata. Gyors, kedves, figyelmes -> profi, az ékszer a megszokott elsőosztályú minőségű munka. Köszönöm! ”

fabiola fabiola

Egyedi rendeléseket is vállal

Neked ajánljuk.