Zenész számára készült. Alapanyaga Új-zélandi bndagyapjú. A dekoráció fa motívumát gombok hangjegyek, díszítik. Belülről szövettel va...

kézműves termék, készítette: LabdaRozsa1966
rendelésre készül, elkészítési idő: ~14 nap
A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

anyaga: új-zélandi bndagyapjú, gombok, fa dekorációs elemek, szövet, cipzár, ripszalag, cérna
technika: nemezelés, varrás

Termék ára: 12 000.- Ft

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő
Szín

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Hangjegyes nemez táska - szatyor

Termék ára: 12 000.- Ft

szállítási díj, feltételek

Kiegészítő
Szín

elérhető: 1 db

kosárba teszem
egyedi kérésem van

Hangjegyes nemez táska - szatyor leírása

A termék a képen láthatóval szinte azonos lesz, kisebb eltérések előfordulhatnak.

Zenész számára készült.
Alapanyaga Új-zélandi bndagyapjú.
A dekoráció fa motívumát gombok hangjegyek, díszítik. Belülről szövettel van bélelve, melyen egy nagy cipzáras zseb és 2 kisebb zseb található telefon számára. A táska cipzárral záródik.
Színe: barna
Mérete 38 x 40 cm

Hangjegyes nemez táska - szatyor jellemzői

kézműves termék, készítette: LabdaRozsa1966

technika

színek

termékkód
3488750

feltöltve
2019. augusztus 15.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Hangjegyes nemez táska - szatyor szállítása

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
háztól-házig futár előre fizetéssel 1 499 Ft 1 499 Ft

Hangjegyes nemez táska - szatyor alkotója: LabdaRozsa1966

LabdaRozsa1966
Nagyon szeretem a nemez színeit, melegségét. Számomra sokatmondó jelentéssel bír.
A nemez a juh levágott, megmunkált gyapja. Régen a juhnyírás olyan ünnep volt, mint ma a szüret. A jól végzett munka öröme, és annak az ígérete, hogy lesz meleg ruha a családnak a következő esztendőben is.
Ma már nincs ilyen jelentősége a gyapjúnak, de még mindig melegséget hordoz rideg, tömegcikkekkel elárasztott fogyasztói társadalmunkban.
Eredetileg óvónő vagyok, majd hosszan főállású anya voltam. Mindig nagyon szerettem a kézműves technikákat, ha ajándékra volt szükség az ajándékokat rendszerint magam készítettem. ugyanígy otthonunk díszeit, saját használati tárgyainkat. Egy ideje leragadtam a nemezelésnél.
Elsősorban használati tárgyakat készítek. Színezett gyapjút vásárolok, a masszívabb tárgyakhoz ( szemüvegtok ) magyar színezett kártolt gyapjút, a puhább tárgyakhoz Új-zélandi gyapjút, és abból a nemezelés különféle eljárásaival készítem ezeket a tárgyakat. Dekorációnak hol gombok kerülnek rá, hol valamilyen egyéb rátét, vagy a színekkel játszom, ahogy a szemem kívánja. A táskát, pipere tartókat vászonnal bélelem, rendeltetésének megfelelő zsebekkel, rekeszekkel látom el.
Számomra ezeknek a nemez tárgyaknak az az üzenete, hogy ma is csak annak van értéke amiben benne van a szívünk, szeretetünk, gondoskodásunk.
Termékeimet megrendelésre készítem, egyedi igény szerint szívesen változtatom.
A nemez termékek mellett találsz más szépségeket is. Nézz körül!

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek