Pót / csere bambusz fleece betét menstruációs bugyiba

Pót / csere betét menstruációs bugyiba, nedvességzárós hátoldallal. Anyaga: natúr színű bambusz fleece Normál / közepes erősségű vérzés...

kézműves termék, készítette: Timodesign
késztermék, azonnal szállítható

anyaga: bambusz fleece , cellulóz, tpu
technika: varrás

Pót / csere bambusz fleece betét menstruációs bugyiba

Pót / csere bambusz fleece betét menstruációs bugyiba leírása

Pót / csere betét menstruációs bugyiba, nedvességzárós hátoldallal.
Anyaga: natúr színű bambusz fleece
Normál / közepes erősségű vérzéshez.
Hossza: kb. 17 cm

Pót / csere bambusz fleece betét menstruációs bugyiba jellemzői

kézműves termék, készítette: Timodesign
anyag/összetevő

technika

színek

termékkód
3398548

feltöltve
2019. augusztus 19.

megtekintés
alkalommal

kedvencelés

Pót / csere bambusz fleece betét menstruációs bugyiba szállítása

Kedves Vásárló!
Az általam készített termékekre 6 hónap garancia van varrásból és patentozásból eredő hibákra.
A mosható női betétek, valamint mosható pelenkák Egészségpénztárak által elszámolhatók, ezért amennyiben EP számlát szeretnél, kérlek jelezd azt nekem már a vásárláskor üzenetben, jelzés hiányában automatikusan a vásárláskor megadott névre, lakcímre állítom ki a számlát.
Személyes átvételre jelen pillanatban nincs lehetőség, a szállítás pedig történhet postán maradó küldeményként (2,4 cm-t meghaladó csomag esetén), postán keresztül házhoz (2,4 cm-t meg nem haladó csomag esetén), valamint futárral.
Mivel 2 kisgyerek van velem itthon, és egymagam viszem a vállalkozást, a szállítási idő 2 hét is lehet!
Kérlek ennek tudatában add le a megrendelésedet!

Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)
Egy termék
vásárlása esetén
Több termék vásárlása
esetén összesen
Futárszolgálat előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
Foxpost automatába történő kézbesítés, előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft
MPL csomagautomatába történő kézbesítés, előre fizetéssel 0 Ft 0 Ft

Pót / csere bambusz fleece betét menstruációs bugyiba alkotója: Timodesign

Timodesign
Major-Megyeri Tünde vagyok, 2 gyerkőc, egy kisfiú és egy kislány anyukája.
Gyerekkorom óta szeretek kreatívkodni, kézműveskedni, mindkettő feltölt, kikapcsol.
A Képzőművászeti Főiskola helyett végül a Debreceni Orvostudományi Egyetem hallgatója lettem, ott végeztem Analitikus szakon 2002-ben. Sokáig az egészségügyben dolgoztam, majd kutatóként, illetve gyógyszeriparban minőségbiztosítóként.
Kisfiam születése után újra elkezdtem kreatívkodni.
Fontos volt számomra mindig is az egészséges életmód, illetve hogy minél természetesebb anyagokból készült holmikat használjunk. Gyermekem születésével elkezdtem érdeklődni a modern mosható pelusok iránt, lelkes használója lettem, majd tervezője, készítője is. :)
És ha már gyerkőcömnek mosható pelusa van, akkor anyának is legyen "mosható pelusa", pontosabban mosható női betétje. :)
Bár mosható pelus jelzővel illettem a női betéteket, ugyan idézőjelben, de koránt sincs pelus érzetük, rendkívül vékonyak, kényelmesek.
Maximalista vagyok, ezért nagy hangsúlyt fektetek arra, hogy a termékeim a lehető legjobb minőségben és anyagokból készüljenek.
A mosható női betétek és pelusok mellett készítek még: szoptatós melltartó betéteket, nyálkendőket, pelenkatartó zsákokat, pelenkázó alátétet, egyéb baba- és gyerekholmikat, kislány alkalmi- és koszorúslány ruhákat, neszeszereket, táskákat.

kérdésem van a termékkel kapcsolatban

Ajánlott / Hasonló termékek